Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeintetek is butaság lenne...

Szeintetek is butaság lenne ott aludnom?

Figyelt kérdés
A szomszédban lakik egy lány, akivel barátkozok. Szerintünk tök buli lett volna, ha ott alhatok. Filmezhettünk volna estig stb. Meg ilyen csajos estét akartunk. Anyukám nem engedi, mert hogy butaság lenne ott aludni mivel a szomszédban van, jöjjek haza. Hogy beszéljem rá, hogy elengedjen?
2016. dec. 29. 19:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy?
2016. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
13
2016. dec. 29. 19:44
 3/12 anonim válasza:
94%
Én megengedném,sőt még örülnék is hogy közel vagy ha bármi gond lenne :)
2016. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Erre en elengednelek. De ha anyukad nem engedi, tartsd tiszteletben a donteset, mert ebben ô donthet, akar jo akar rossz a dontese.

Mondd meg neki hogy tok buli lenne, meg higy maskor a masik lany jonne at ha igaz

2016. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem engedi többször is kérdeztem már :(. Pedig nem csinálok problémákat neki, nem vagyok egy lázadó, mégsem enged ilyen apróságokat sem, pedig nekem sokat jelentene. Azt mondja butaság, majdnem akármit kérek az minden butaság.
2016. dec. 29. 19:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne aludhatnál ott? Nem értem anyukádat..Ráadásul nem a világ végén van, ha nem érzed magad jól hazamehetsz bármikor.

Nálatok nem aludhat?

2016. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ő is jöhetne, meg az ő anyukája is engedné hogy ott aludjak. Azért nem enged mert szerinte nincs értelme mert közel van. Meg hogy ne legyek ott teher, vagy én sem tudom.
2016. dec. 29. 19:58
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg akkor azt, hogy a lány nálatok alhat-e. Vagy próbáljátok meg elérni, hogy szilveszterkor megengedjék. Ez nem nagy kérés, és semmi rosszat nem csináltok. Én még pizzát is rendelnék nektek, miközben összetenném a két kezem, hogy ilyen normális gyerekem van:-)
2016. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérd meg a szomszéd lány anyukáját, hogy beszéljen a te anyukáddal, hogy jó helyen lennél ott, nem lennél a terhükre stb. Ha egy felnőtt kéri anyukád is biztos könnyebben enged el.
2016. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Kérd meg a barátnőd anyját hogy "kérjen el" ő az anyukádtól. Ha neki is azt mondja hogy kizárt akkor tényleg nincs mit tenni
2016. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!