Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ez butaság lenne?

Mit gondoltok ez butaság lenne?

Figyelt kérdés

Most leszek végzős és lesz ez a szalagavató tánc, viszont tavaly meghalt az anyukám és van az a rész amikor mindenki a szülőkkel táncol a végén (legalábbis a mi iskolánkban így van) nekem pedig ez nagyon nehéz lenne, nem szeretnék rokonnal táncolni, és érzékenyen érintene ez a része a dolognak.

Igazából azt sem bánnám ha nem kéne részt vennem az egészben, de azt nem néznék jó szemmel, szóval nem tudom mit csináljak, azon gondolkozom,hogy egyáltalán nem veszek részt az egészen vagy ennél a résznél csak vonuljak ki?

Őszintén szólva attól félek,hogy túlságosan érzékenyen érintene az egész, nagyon fájna ha látnám,hogy mások az anyukájukkal táncolnak, és semmiképpen sem szeretnék ott sírni mert fiú vagyok és tudom,hogy manapság nem ciki, de nekem igen, én felvállalom,hogy sírok, de csak ha egyedül vagyok,mások előtt nem.


2014. aug. 31. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Úgy gondolom az osztályfőnököd erre bizonyára tekintettel lesz. Esetleg jelezd neki.
2014. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"én felvállalom,hogy sírok, de csak ha egyedül vagyok,mások előtt nem"


Felvállalni azt jelenti, hogy mások előtt.


Szerintem megengedné az ofő. Én sem táncoltam, és annyi indokom volt, hogy nem akarok.

2014. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom nálatok hogy van, nálunk úgy volt, hogy a bál előtt volt egy műsor, és osztálytáncok. És utána jött a bál. Ha nálatok is így van, szerintem az osztálytáncban simán résztvehetsz, együtt hülyéskedsz a többiekkel, ebben semmi rossz nincs. Bálra pedig volt egy 15-20 perces szünet, hogy mindenki átöltözhessen. Na, ha gondolod, szerintem senki nem fogja rossz néven venni, ha ebben a szünetben Te lelépsz.


De ha nem így van, szerintem akkor is, akár bent se kell lenned a bál ezen részén (gondolom később a szülők elmennek és a diákok ott maradnak), kimehetsz levegőzni, vigyázhatsz a többiek cuccára akármi.


Szerintem mindenki meg fogja érteni. Viszont a szalagtűzést kár lenne kihagyni, az mégis csak valami nagy dolog az ember életében, ismerősökkel vagy.

2014. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd meg az ofődnek hogy ez téged -egyébként teljesen érthetően- érzékenyen érint és emiatt ezen a táncon nem akarsz táncolni, a bál többi részét viszont emiatt nem kell kihagynod. Igazából az ofőd a figyelmetlen, hogy egy ilyen, szülőkkel való táncolást is bele akar vinni a táncba, gondolom nem direkt csinálja, de úgy gondolom, hogy ez figyelmetlenség veled szemben.
2014. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!