Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy butaság, mit...

Lehet, hogy butaság, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Én úgy félek, hogy tüsszentésnél, vagy székletnél baja lehet a babának.. Ez butaság? De amikor tüsszentek (és egyre többet ugye, i love allergia) megkeményedik egy pillanatra a hasam és fáj. De csak abban a pillanatban. Mindig úgy félek, hogy "leszakad" a baba vagy akármi.. Buta vagyok? Missed ab + vetélés után hajlamos vagyok parázni..
2012. júl. 2. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el a következőt: fogsz egy zacskót, megtöltöd vízzel, bele teszel egy kis halat. Akárhogy rázod a zacskót, ütögeted, a halacskának semmi baja nem lesz. A méhed, a magzatvíz megóvja a babát! Nyugodj meg,én is átestem ezeken az aggodalmakon anno.
2012. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez aranyos és megnyugtató kép, köszi :) De nem konkrétan a baba amire gondolok hogy ha tüsszentek baja lesz, hanem hogy megfeszítem nagyon a hasam, és a méhemben nem lehet-e ettől valami. Egyik ismerősömnek 7 hetesen elment a babája függönyfelrakás miatt, ahol ugyancsak a has feszül. Mi a különbség? Azt elfelejtettem írni, hogy 8 hetes vagyok :)
2012. júl. 2. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyi a különbség, hogy a függönyfelrakás sokkal megterhelőbb, mint a tüsszentés. Emiatt ne stresszeld magad. Annyi minden védi azt a pici babát. Az anyósom nagy hassal elesett, pont a pocakjára, mégis teljesen rendben volt/van a férjem. (Bár lehet, hogy kicsit ütődött :))

Azzal, ha folyamatosan aggódsz, csak a napjaidat keseríted meg. Ne gondolj a missed ab-odra sem, semmi ilyenre. Egészséges és gyönyörű kisbabát fogsz szülni, majd ha már szalad, aggódhatsz miatta épp eleget :)

Sok boldogságot!

2012. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én pont ugyanezektől félek és én is sokkal többet tüsszentek, mint régen, pedig nem tudok róla, h allergiás lennék. Néha próbálom visszatartani, de ez sem jó. Ráadásul nekem van egy hematómám, emiatt 1 hónapja vérzek, mostanában már csak picit, de egyik nap tüsszentéskor ki is jött egy adag...


14 hetes kismami

2012. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!