Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mit gondoltok? (hosszú)...

Erről mit gondoltok? (hosszú) 18/L

Figyelt kérdés

A bátyám barátnője gyakorlatilag rajtunk élősködik. Itt lakik nálunk, minden nap itt van, eszik, fürdik, áramot használ, de soha semmibe nem ad bele semmit, pedig dolgozik, tehát tudna. Egy darab zsemlét vagy fogkrémet nem képes venni magának. Anyukám, a másik tesóm és én ezt nagyon nem szeretjük, viszont apukámnak nem lehet szólni egy szót se, mert egyből le vagyunk hurrogva.

24 éves, már jó pár éve együtt vannak, de ez hogy itt él még csak 1-2 éve. Ő másik településen lakik, de itt dolgozik, mivel itt szerzett neki apám ideiglenes állást és úgy néz ki, most már véglegesen fel fogják venni.

Azt hozzátenném még, hogy haza is tudna járni, mert nincs olyan messze, busszal is el tudna jönni dolgozni. Ja és a tesóm csak hétvégén van itthon, mert hétköznapokon külföldön dolgozik.

Nagy vastag bőr van a képén, semmit sem szégyell, nyugodt szívvel megeszi az utolsó szemet valamiből vagy a legfinomabbat. Néha felajánlja, hogy segít, de jobban járunk, ha nem teszi, mert olyan béna, hogy általában csak elrontja, amibe belekezd. Miután hazaér a munkából lefürdik, aztán bevonul a szobába és ki nem teszi a lábát. Általában egyszerre megy a tv, számítógép, villany. Semmi normális kaját nem eszik meg, válogat, általában csak szendvics, csont nélküli rántotthús... Leves vagy főzelék nuku. Tesómmal kiszolgáltatja magát, megvetet vele mindent.

Ilyen helyzetben mit lehet tenni? Apámmal tényleg nem lehet beszélni, már ha egy rossz szót szólunk rá, le vagyunk állítva.


2014. aug. 21. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Anyukád leült már a lánnyal és a bátyáddal beszélni?
2014. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem. Általában csak egymás között beszéljük meg.

De ha pl szólnánk neki, hogy adjon már bele havonta vmennyit, az biztos visszajutna apámhoz. Nem mintha félni kéne tőle vagy vmi, de mindig olyan hevesen védi, h "az ő háza nem szálloda, hogy fizetni kelljen" meg ilyenek.

De a csaj családját se érdekli ám, sőt sztem örülnek is, hogy nem otthon van, mert tele vannak hitellel.

2014. aug. 21. 20:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van, ha apátok puffog? Attól még le lehet ülni anyukádnak a leányzóval és a bátyáddal beszélni, nem?


Ne féljetek már ennyire tőle....

2014. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

"mert olyan béna, hogy általában csak elrontja, amibe belekezd"


Akkor csoda h van még állása.


"Tesómmal kiszolgáltatja magát, megvetet vele mindent"

Az meg hülye h hagya.

Megmondanám van pénzed vedd meg magadnak, állandóan ott eszik és még válogat is.

PPPPPPPPFFFFFFF


Én 25 vagyok de tökéléletesen el tudom látni magam.

Ha meg van állása akkor perkáljon ha állandóan ott van.

Mer évente 3-4 ebéd elmegy de állandóan.


Mondjátok meg neki h hozzon magának ruhákat, fogkrémet, vegyen mosóport sampont... és szálljon be a számlákba.

De áruld már el h mivel van ilyen nagy hatással a bátyádra? Talán okos, vagy jó az ágyban valami csak van ?


Az én szüleim már rég megmondták volna kereken a szemébe h ez így nem oké. A bátyádnak meg mond meg h jobban jár ha inkább prostizik. 1. Olcsobba van 2. Azt kapja amit kér és nincs válogatás se.


Ennyi áldozatot egy csaj nem ér.

(Nem rád értem)

2014. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda a lányhoz, és beszéld meg vele. Mondd el neki, hogy ez téged zavar, és tegyen ellene. Ne apukáddal, ne anyukáddal, ne a bátyáddal veszekedj, hanem a lánnyal. Én mondjuk nem tudnék egy olyan helyen élni, ahol utálnak. Illetve én is voltam így az exemnél, az anyja állandóan velünk volt elfoglalva, bejárt a szobába takarítani, és ha talált egy tamponos védőfóliát a földön, kiverte a hisztit - megjegyzem, egy szatyorba dobtam, amiben a szemetet gyűjtöttem a szobában, aztán beszökött a macska és rögtön a kukázás volt neki az első, és mikor szedtem össze a széttúrt szemetet, ott maradt a szőnyegen a fólia. Aztán az anyja megtalálta, és nem nekem szólt, hanem az exemnek, neki szidott, hogy én vagyok a gusztustalan. Én! ... De én nem ettem az ő kajájukat, és hetente csak pár napot voltam ott. De megjegyzem, anyuka egy nagy álszent volt, mert az nem zavarta, hogy a hasmenéssel küzdő macska szaros seggel felül az ebédlőasztalra, majd beleeszik a kajába - szerencsére én soha nem ettem abból, vagy a kádba fosik, mert az alom olyan büdös meg koszos, hogy oda nem. Hogy a szőnyegükből szinte folyt ki a macskaszőr, hogy a használt villát, kést kaja maradékosan tették vissza a fiókba, hogy a poharakat sem mosta el soha, ahányat levettem, azon mindig valakinek a szájlenyomata ott volt. Hogy a házban macska szar és húgyszag volt ... Én fél évig bírtam, aztán többet nem mentem az exemhez "vendégségbe". Hozzáteszem, nekem is a húgával és anyjával volt bajom, az apjával soha! Tehát ezen is el kell gondolkodni. Mi lenne, ha a háta mögötti sértegetések helyett, próbálnád megismerni. Ha kedves lennél vele. Ha beszélgetnél, és megpróbálnád rávenni, hogy segítsen. Ha elmondanád neki, hogy hát ez így nem jó. Hogy segítsen, hogy fizesse ki legalább a villanyszámlát, ha mást nem is. Bocs, de ebben nem csak ő a hibás. Mondom, én is voltam hasonló helyzetben. Kiutáltak. Közben ők voltak a gusztustalanok és a másikban keresték az apró hibát.
2014. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Emlékeztetsz a volt sógornőmre.Neki is hasonló stílusa volt,és ő sem jött oda hozzám egyszer sem,hogy figyelj,ez és ez a gond,beszéljük meg!Ehelyett inkább a hátam mögött fúrt.Őnagyságának sem tetszett semmi,amit,és ahogy megcsináltam,holott nem tartom magam egy elveszett embernek.Igazából bennetek is van hiba,ha annyi gerinc nem szorult belétek,hogy elé álljatok,és normál hangenemben beszéljetek vele.Persze hárman utálni valakit,meg belekötni mindenbe,amit csinál,sokkal könnyebb...Amúgy szerintem szerezz magadnak pasit!
2014. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem túl szép csaj, nem kiemelkedően okos, még különleges személyiségnek se mondanám és idegesítően pöszén tud néha nyávogni.. Fogalmam sincs, mi tetszik annyira benne a tesómnak. Az első komoly kapcsolata. Egyszer régebben szétmentek egy időre, de sajnos kibékültek. Abban reménykedünk néha anyámmal, hogy talán talál egy sokkal jobb lányt, de eddig még nem jött össze.

Attól nem kell félni, hogy kiutáljuk, mert szerintem nem lehet. Biztos, hogy érzi néha, hogy nem szeretjük, de nem igazán érdekli, nem javít a helyzeten semmit.

Évközben ha suli van nekem, a felső fürdőt csak mi ketten szokjuk használni. Ő háromnegyed órával később indul a munkába, mint én a buszra, de azért mindig befut elém a fürdőbe, fogat mosni és wc-zni. Nem bírja kivárni azt a két percet, amíg én fogat mosok. Nekem viszont számítana, hogy 5 perccel előbb tudok-e összekészülődni a buszra...

Tudom, hogy muszáj lesz ezt velük megbeszélni, magától sajnos nem fog megoldódni. Az szomorít el a legjobban, hogy így, hogy állandó állása lesz, már semmi esély nem lesz arra, hogy hazamenjen.

2014. aug. 21. 22:08
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi kedves #6!

Tehát az gerincesség szted, hogy ideköltözik egy család nyakára és nem ad bele semmibe? (+a többi, amit nem ismételnék el mégegyszer) Nekem eszem ágában nem lenne így odamenni a vkihez és anyám sem engedné meg.

És még mi vagyunk a rosszak, hogy fúrjuk. Anyám így is sokszor kivan, mikor megmondták neki az orvosok is, hogy nem szabad idegesítenie magát. Ja, és én nem vagyok a sógornője még. Egyelőre még senkim se.

Miből gondolod, hogy nincs pasim? Mondtam én azt?

2014. aug. 21. 22:14
 9/10 A kérdező kommentje:
A tényleges sógornőmet (másik bátyám felesége) nem szoktuk "fúrni" mivelhogy ő nem lakik így itt nálunk, pedig elvileg már joga is lehetne hozzá. Még nekik sincsen saját házuk, most gyűjtenek, de a lány csak hétvégén van itt, akkor van csak itthon másik tesóm is. Ő mindent hoz magának és takarítani is tud maga után. És nem az van, ha mondjuk kivesz egyet anyám edényei közül, hogy nem oda teszi vissza vagy eltöri.
2014. aug. 21. 22:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze,hogy tudja,hogy utáljátok,azért nem mozdul ki a szobájából.Az,hogy válogat a kajában,sztem szíve joga,csak akkor csinálnék ebből gondot,ha reklamálna,hogy miért ez a kaja,akkor biztos kiosztanám,de ha csak annyi a bűne,hogy nem eszi meg,akkor az az ő baja.

Apukád is biztos kérne rezsit tőle,ha rá lennétek szorulva,sztem.

2014. aug. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!