Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, egy kisiklás...

Mit gondoltok, egy kisiklás tényleg összehozhatja a párt ismét, hosszú távon is?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha történik valami - pl. megcsalás - és ennek hatására megbeszélik a problémákat, megint többet járnak el otthonról, gyereket vállalnak, utagatnak, közös hobbit keresnek ..stb.

Ez a pozitív változás a kapcsolatban vajon tényleg lehet végleges vagy csak néhány hónapra/évre szól a legtöbb esetben ?


2010. szept. 8. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valakinél működik de a többségnél nem .
2010. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Szerintem inkább meg kellene beszélni a problémákat, és úgy rendbe tenni a dolgokat, nem megcsalni a másikat...

Vagy már megtörtént????


Azok, amiket írtál, simán helyre hozhatnak egy kapcsolatot, de gyereket vállalni labilis kapcsolatban NEM SZABAD!! Nem szabad ilyen "feladatot" terhelni egy babára! És ha nem marad a pár együtt? Éljen csonka családban?

2010. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem rólam van szó, és nem is valakiről a köryezetemben, csak kíváncsi vagyok - akár történetekre is.


Serintem azért egy komolyabb megcsalás (nem egyszeri és ittas félrlépés) elég durva. Csak kíváncsi vagyok, hogy változhat-e tartósan a helyzet .

2010. szept. 8. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Mivan? :D

Attól várod, hogy rendbejöjjön az eleve sz*r kapcsolatod, hogy még meg is csalod???

Hát te nem vagy ép!

Amúgy ha megcsalod, csak azt éred el, hogy oka is lesz, amiért végre otthagyhat, eddig talán nem volt, de ő is érezte, h nincs minden rendben, most viszont... :S

De miért nem lehet odaállni elé és megmondani, h "figyu, nincs velünk minden rendben!", te is elmondod a sérelmeidet, ő is és akkor talán lesz esélyetek rendbe hozni! De egy megcsalás semmire nem való!!!

2010. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ha nem rólad van szó, akkor se jó ötlet!

2010. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem, én arra gondolok, hogy ha történik valami gáz (ami nem csak megcsalás lehet) ami kiderül, és sokszor a partner megbocsátja, és megpróbálják folytatni a kapcsoaltukat, és több színt vinni bele.

Az a kérdésem, hogy ez mennyire reális é működőképes mgoldás hosszú távon is .

2010. szept. 8. 20:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak akkor hiszek ebben, ha mindkét fél egyformán akarja a kapcsolatot és tesz érte. A megcsaló nem bűntudatból csinálja, a megcsalt pedig nem azért, mert nem akarja elveszíteni a párját.


Én egyébként képtelen lennék folytatni a kapcsolatot. Soha nem élnék olyannal, akinek nem én vagyok az egyetlen, még ha csak egyszer történik is meg.

Nem hiszek az "elvesztettem a fejem" típusú történetekben, a hűség döntés kérdése. Ha másképp dönt valamelyikőnk, annak oka van. Én vagyok annyira őszinte magamhoz, hogy beismerjem, hogy a kapcsolattal nagy problémák vannak (vége!), nem áltatom magam, és nem mentegetem a páromat, hogy "szegényt elcsábították".

2010. szept. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!