Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Butaság lehet igy tanulni?

Butaság lehet igy tanulni?

Figyelt kérdés

nos fél éve nem élek a gyerekek apjával de most nemsoká újra együtt leszünk -költözés hasonló gondok miatt jobb volt külön menni , eladtuk a régi házunkat vettünk egy másikat igaz másik faluban. -Pesttől nem messze nem vészes 1 óra az út .én ezalatt anyuékkal laktam a 2 és 3 évessel. de mindig beszéltünk találkoztunk az apjukkal. felújítás stb volt a régi háznál azért nem maradtunk ott meg ugye anyuék is rég láttak... nos újra egy fedél alatt leszünk igen ám de van 5évig 50ezres hitel törlesztés az új ház- párom kb. 100at keres én a családin vagyok a két gyerekkel és a gyes... na nem egy nagy cucc. szeretnék tovább tanulni még egy főiskola-nyelvvizsgát idénre tervezem -Álmom pedagógia szak... levelező..lekéstem a felvételi így csak költséges lenne... szerintetek bele vágjak... apuka ellenzi és az elsőnél se támogatott anyuék segítettek -5hónapos volt akkor az első gyerekem mikor államvizsgáztam és terhes a fiammal :)

valahogy hiányzik a tanulás :/ ilyen körülményekkel, lehetséges.


2016. jún. 23. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
oké, hogy álmod, de tudod, mit csinál egy pedagógia szakos? MErt általában fogalma sincs róla az oda jelentkezőknek.
2016. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tisztába vagyok a szakkal...
2016. jún. 23. 15:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, én tanítottam ped szakon. 90% úgy jött oda, hogy azt hitte, itt tanulnak azok, akik tanárok akarnak lenni.
2016. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
gondolom az első diplománál is ezt mondtad, elhiszem, hogy hiányzik a tanulás, ha életedbe nem dolgoztál, de a papír semmit se ér kivéve a közalkalmazottként. Tudom, hogy a pedagógus közalkalmazott, de a versenyszféra nagyon más, a közszférába csoda kell, hogy bekerüljön valaki.
2016. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
bocs de dolgoztam az életem során főiskola előtt és alatt is... márcsak a GYES maradt meg...azért irtam.
2016. jún. 23. 15:33
 6/9 A kérdező kommentje:
és a kettő szak egymáshoz közel lenne.
2016. jún. 23. 15:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

tudom most majd leszolnak de 2 gyerekkel hitelel a nyakadon felelötlenség az iskolapadban logatni a lábad

nem is értem miből fogtok élni

2016. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És ha 5év múlva mennél tanulni?

Addigra lejár a hitel, ha úgyis levelezőn akarsz, akkor munka mellett is lehet, így az álmod is valóra válthatod.

2 gyerek mellett, hitellel a nyakadon, ennyi pénzből szerintem nem lenne jó ötlet!

2016. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Párod keres:100 ezer FT

Gyes + családi: kb. 50 ezer Ft

Ebből 50 ezer csak a hitel, ott a rezsi, kaja, ruházkodás, autót fenntartani stb.

Szerintem így is nagyon be kell osztanotok a pénzt, nem engedheted meg magadnak a sulit. Várj míg lejár a hitel, vagy legalább lesz egy jó munkád!

2016. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!