Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fog lépni? Fog egyáltalán?

Mikor fog lépni? Fog egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel kb 3 hete ismerkedünk. Azt hallottam, hogy tetszem neki, ez párszor nekem is feltűnt.

Viszont néhány szót váltunk (amit általában ő kezdeményez: érdeklődik, hogy milyen napom volt, milyen volt a suliban a vizsga stb). Én válaszolok, akkor váltunk néhány mondatot és kész.


Lehet, hogy már nem tetszem neki?


2010. máj. 3. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:

valószínűleg fél egy kicsit . . . kezdeményezd TE érdeklődj és utána jönni fog magától ;)

sok szerencsét =)

2010. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Basszus.. még nem kérte meg a kezedet?! Többet szóba se állj vele!!

Nem értem, hova sietsz és miért nem vagy képes te is normálisan ismerkedni.Talán nem vagy elég bíztató,vagy nem akar komolyabbat.Senki sem tudhatja,csak ő.

2010. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy fél, mert a közös ismerősünk azt mondta, hogy nem érti miért nem mer udvarolni nekem :D

Én többször is van, hogy kérdezősködök, hogy rájöjjön, hogy szimpatikus nekem, de olyankor úgy beszél mint akit felhúztak :DDD csak blablabla, és a végére már azt sem tudom miről beszél :D

Ez lehet azért szokott így lenni, mert zavarban van. :)

2010. máj. 3. 16:28
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem azt várom, hogy kérjen feleségül, csak elgondolkodtam ezen a kérdésen...

Amúgy pedig még ezen a héten fogunk találkozni, aztán elmegy innen.

2010. máj. 3. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:

hát ha elmegy akkor mindegy is nem? :D


akkor az van h. fél =/ biztos volt már h. visszautasították ez elég szarul esik minden férfinak sztem (tapasztalat :( )

így persze h. a következőnél nem mer annyira kezdeményezni.

:D

2010. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak félénk,óvatos,szóval biztasd és bátorítsd. Nem kell nyúlnak lenned,mert elszalasztasz egy lehetőséget,aztán meg verheted a fejedet a falba.Megpróbálni mindent érdemes,legalább adsz egy esélyt az egésznek.Még ha el is megy innen,akkor is lehet tartani a kapcsolatot.Ne keresd a kifogásokat,hanem lépj Te!Aki mer,az nyer!
2010. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!