Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Introvertáltak! Ti is előre...

Introvertáltak! Ti is előre féltek már az ünnepek alatti rokonlátogatásoktól?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt azokat a találkozókat, ahol felteszik a rutinkérdéseket, de a választ fél órán belül el is felejtik és bájcsevegni kell. Hogy vészelitek át? Vagy egyszerűen kihagyjátok az ilyen programokat?

2016. dec. 21. 12:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
93%
En is kihagyom. Apammal 10 eve nem.talalkoztam, anyammal nem tartom a kapcsolatot, sogorom egy agressziv, verekedos hisztis p..csa, sogornom egy savanyu banya, allandoan grimaszol, a telefonjat nyomogatja. Minden evben tanyerdobalas, orditozas, olyan sz..rokon, hogy ki evett 2 rantotthust 1 helyett. Nekem erre semmi szuksegem. Inkabb fozok egy teat, betakarozom es olvasok egy jo konyvet.
2016. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
90%
Na pont ezért szoktam megkérdezni előre, hogy a rokonság többi tagja melyik nap megy látogatni, és én meg egy másik napra időzítek. Így egyedül vagyok vendég, és csak a szüleimmel kell beszélnem, senki mással. :D
2016. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor megjátszom hogy jól érzem magam. A rutinkérdésekre sablonválaszt adok. Úgy teszek mintha érdeklődnék. És eljátszom hogy viccesnek találom a poénjaikat.
2016. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
74%

Introvertált személyiség mellé nálam szorongásos depresszió és tömegiszony is jön. Ja, és népes a családom, sok gyerekkel :) Rühellem az ilyen alkalmakat, de elég sokáig képes vagyok tűrni egy átlagos, jobb napon. Ha már érzem, hogy kezdek besokallni, akkor szép csendesen kimegyek a helyiségből (vagy élből be sem lépek oda), és visszavonulok a szobámba.


Kitartást kívánok mindenkinek, akinek hasonló gondjai vannak!

2016. dec. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Metionin ***** válasza:
91%
Gyerekkoromban utáltam nagyon, főleg azt, hogy a részeg rokonok a jóistennek sem akarnak hazaindulni, full álmosan is ott kellett hallgatni őket. Szerencsére már vagy 15 éve nem megyünk sehova és hozzánk sem jönnek. Az egyébirányú ilyen programokat ki szoktam hagyni, mivel nem kenyerem a bájcsevegés.
2016. dec. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
35%
Nálunk már nincs rokonlátogatás mert ki vagyunk rekesztve, pedig milyen jók voltak. Még hogy féltem, alig vártam
2016. dec. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Én 3 helyen is jártam, kiscsalád, nagycsalád, stb. Előre féltem tőle kicsit, bár tudom mi szokott történni. Általában ezért a második napon csak pihenek egyedül. Most ez sajnos nem így alakult, így utána kellett egy teljes nap a regenerálódáshoz. Emiatt sajnos kihagytam egy baráti találkozót is, amire el akartam menni, de nem fért bele. Töltődnöm kellett.
2016. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!