Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Introvertáltak! Ti is előre...

Introvertáltak! Ti is előre féltek már az ünnepek alatti rokonlátogatásoktól?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt azokat a találkozókat, ahol felteszik a rutinkérdéseket, de a választ fél órán belül el is felejtik és bájcsevegni kell. Hogy vészelitek át? Vagy egyszerűen kihagyjátok az ilyen programokat?

2016. dec. 21. 12:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
65%

Én introvertált vagyok, de ettől még szeretem a rokonaimat :)

Távoli rokonokat nem járjuk végig. Közeliekhez, akikkel egy városban is lakunk fogunk menni. De velük egyébként is találkozunk egész évben rendszeresen, úgyhogy nem feszélyez, szeretek velük lenni.

2016. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
87%
11. Van itt egy pici fogalomzavar. Ha szereted a rokonaidat, akkor nincs gond. A kérdés se erről szól. Azzal mindenki szeret lenni, akikkel szeretetben tölti el az idejét. Az introvertáltak is :)
2016. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
72%

12: A kérdésben nem jelezte a kérdező, hogy nem szereti a rokonait. Úgy állította be a kérdését, mintha aki introvertált, az nem tudná normálisan érezni magát emberek között.

Gondolom, nem az introvertáltságával van a gondja, hanem a rokonaival.

2016. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%
Csendben ülök ahogy szoktam, mosolygok és eszem. ismernek a rokonaim nem szoktak kínos kérdésekkel bombázni, a normálisakra pedig szívesen válaszolok. Szerencsére a mi családunkba nem szokás a bájcsevej.
2016. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 gömbicica ***** válasza:
11%

furcsa egy családjaitok lehetnek!!!

sajnállak Benneteket :( :(

Ha nehezen barátkozó, befelé forduló típusú, külső világtól elforduló vagy, vagytok, akkor keressétek magatokban a hibát.

vajon miért vagytok ilyenek?

milyen sérelem ért Benneteket, Téged, hogy igy elzárkózol az emberektől, és nem kivánod a jelenlétüket?


Magánynál nincs rosszabb dolog.

2016. dec. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
12%
Nyilván a te fajtád kérdező felakasztja magát. Idióta. Aki ennyit nem bír ki, mert antiszoci gyökér lett, az inkább vonuljon vissza az okostelefonját simogatva a koszlott kis üres vackába, és az év 365 napján ki se jöjjön onnan... Csak rontaná a levegőt a normális emberek között. Inkább lődd ki magad a Holdra. Mindenkinek jobb lenne, mint ilyen nyifi-nyafizást látva. Az a baj, hogy annyira unatkozol, nem vagy lefoglalva! Azért is lettél ilyen.
2016. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
4%
Ha introvertált vagy kérdező, akkor nem kellenek rutinkérdések és bájcsevejek ahhoz, hogy sz@rul érezd magad. A hiba benned van. Ha viszont tényleg csak a bájcsevej megy és a sok haszontalan udvariaskodó kérdés, akkor nem biztos, hogy introvertált vagy, csak felszínes a családod. Ha nem tudod kihagyni, akkor igyál egy kicsit. Ha nem lehet, akkor tégy valami rendhagyót, amitől kimozdul a bájcsevej a kerékvágásból.
2016. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
90%
Én 24 évesen a szokásos nyári, már-már rutinszerűen lezajló, unalmas családi összeröffenést azzal dobtam föl, hogy levettem a fölsőmet és ezáltal megmutattam az addig senki által még nem látott, mindkét felkaros tetoválásaimat. Na! Ott nem volt bájcsevej, meg rutinkérdés! :-)
2016. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 gömbicica ***** válasza:
10%
16-os egyetértek Veled.
2016. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
31%
kb. 2 hete szúr a szívem, ég a gyomrom és alig birok aludni. kihagynám, de több okból sem tehetem. Az ital jó ötlet, de sajnos nekem kell vezetni és amúgy sem bírom az alkoholt, azért ha hazaértünk a garázsban tolok egy doboz sört és egy felest. 45F
2016. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!