Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van, miért ilyen anyám?

Elegem van, miért ilyen anyám?

Figyelt kérdés

Anyám eléggé maradi. Nem azt mondom,hogy szigorú,csak olyan alap dolgokat nem enged meg nekem,amit más szülők igen. Pl. tnap volt május 1 és ki akaram menni este a kedvenc együttesem koncertjére 2 haverommal(pasik),de nem engedett...Olyan rosszul esett,hogy minden ismerősöm kint volt csak én nem. 4évvel idősebbek a pasik mint én,de ismerem őket és tudom,hogy rendesek.Semmi "rosszat" nem csináltak volna. Meg volt egy ilyen városi rendezvény este, és már 10kor jött értem,h menyjünk haza. :S olyan gáz volt. Mondtam neki,hogy bármit megcsinálok,hogy egyik hétvégén elengedjen a haverokkal egy szórakozóhelyre. azt mondta,hogy majd ha elballagtam állt. suliból. :S Pedig tudja jól,hogy alkoholt se ittam volna... Meg néha olyan gázosnak érzem,hogy anyámmal megyek pl. más városokba,csavarogni.Ha egy pasi el akar hívni moziba,oda se enged.

Véleményeket kérek!(:

14/L.

(am tudom,h fiatal vagyok még,de ezek szerintem alapok)


2010. máj. 2. 14:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem,az elég 14 évesen,hogy 10-ig elenged .Én így gondolom,pedig én nem vagyok konzervatív szülő.

Azokkal a bizonyos pasikkal talán azért nem enged,mert nem ismeri őket.Ő csak annyit lát,hogy idősebbek és talán attól fél,hogy nem vigyáznának rád eléggé.Az valóban kellemetlen lehetett,hogy utánad ment,de ha mindíg hazaérsz ezután is a megbeszélt időben,akkor biztos nem fog utánad járkálni.

Szerintem próbálj vele kompromisszumokat keresni.Például:Valószínű,hogy elengedne téged egy fiúval moziba,csak nem késő esti előadásra.Keressetek olyan megoldásokat,ami mindkettőtöknek jó és próbáld összeismertetni a barátaiddal,ha látja,hogy rendesek,biztos nyugodtabban elenged velük.

Csak félt téged,ami manapság nagyon jogos.

Szerintem egyébként nem ciki anyuval eljárni más városokba,és csavarogni.Van sok olyan ismerősöm,aki mindíg is szívesen ment anyujával sétálgatni és még felnőtt,családos emberekként is sokszor szívesen elmennek az anyukájukkal kiruccanni valahová.Senki nem neveti ki emiatt őket!Normális ember inkább helyesli azt,hogy ilyen jó köztük a családi kapcsolat.

2010. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, 14 éves vagy, azért ehhez még egy kicsit fiatal. Pláne a mai világban. Engem ennyi idősen még este 8ig engedtek el, és soha nem bántam meg, hogy szigorúbban fogtak. Ne haragudj, de 14 évesen mi a fenének lógnál 18 évesekkel? Ilyenkor még röhögünk, hogy milyen fiatalok. IGaz régen volt, de ennyi diősen otthon a helyed. Örülj neki, hogy anyukád félt, óvni akar. 28N
2010. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tényleg fiatal vagy ahhoz, hogy pasikkal bulizz hajnalig.
2010. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ismeri a fiúkat és eléggé jóban van velük,és tudja,hogy vigyáztak volna rám.. Na de mindegy. Tegnap beszéltem anyával,hogy szeretném,ha kicsikét engedékeny lenne. Erre áthívta az egy pasit és elment itthonról. Rosszul esett neki amit mondta?:O Mire célzott azzal amit csinált? (én nevemben írt neki sms-t)
2010. jún. 14. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!