Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van, miért ilyen anyám?

Elegem van, miért ilyen anyám?

Figyelt kérdés

Anyám eléggé maradi. Nem azt mondom,hogy szigorú,csak olyan alap dolgokat nem enged meg nekem,amit más szülők igen. Pl. tnap volt május 1 és ki akaram menni este a kedvenc együttesem koncertjére 2 haverommal(pasik),de nem engedett...Olyan rosszul esett,hogy minden ismerősöm kint volt csak én nem. 4évvel idősebbek a pasik mint én,de ismerem őket és tudom,hogy rendesek.Semmi "rosszat" nem csináltak volna. Meg volt egy ilyen városi rendezvény este, és már 10kor jött értem,h menyjünk haza. :S olyan gáz volt. Mondtam neki,hogy bármit megcsinálok,hogy egyik hétvégén elengedjen a haverokkal egy szórakozóhelyre. azt mondta,hogy majd ha elballagtam állt. suliból. :S Pedig tudja jól,hogy alkoholt se ittam volna... Meg néha olyan gázosnak érzem,hogy anyámmal megyek pl. más városokba,csavarogni.Ha egy pasi el akar hívni moziba,oda se enged.

Véleményeket kérek!(:

14/L.

(am tudom,h fiatal vagyok még,de ezek szerintem alapok)


2010. máj. 2. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még tényleg nagyon fiatal vagy. Bizakodj, hogy 2-3 év múlva már más lesz a helyzet.
2010. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja! És nem feltétlenül maradi, egyszerűen csak félt. Meg is értem valahol, amilyen a mai közbiztonság.
2010. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ó szegénykém. Sajnálom szerintem az egész életeden át ilyen lesz az anyád és rátelepszik az életedre. Isten óvjon tőle. :D
2010. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát ha a te anyukád maradi, akkor az enyém mi volt? 18 évesen este 8-ra otthon kellett lennem, nem járhattam diszkóba.

Nem maradi, csak félt. Ennek csak örülj, még nagyon fiatal vagy.

2010. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom mi a bajod 14évesen este 10ig elenged? mit szeretnél még?
2010. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nem azzal van a baj,h este 10ig enged...

mondjuk ez volt az első alkalom,h eddig is maradhattam.

hanem az,h értem jött,mikor megbeszéltük,h félre otthon leszek(fél11)kicsikét gázos volt nekem a szitu,h odajött ha haveri körbe,h kicsikém menjünk mostmár haza,aludni kell...Tudom,h félt,de bnőm anyja is félti az ő lányát és mégis engedékenyebb vele.

2010. máj. 2. 14:25
 7/14 anonim ***** válasza:

Ilyen idősen engem sem engedett el anyukám sehova. Most 20 vagyok és már jó pár éve oda megyek és akkor amikor akarok, azzal akivel akarok.

Ne írd le az anyukádat, nagyon fiatal vagy egyértelmű, hogy félt.

Én is utáltam, hogy nem mehettem sehova, de a 14 éves, általános iskolás lányomat én se engedném össze-vissza csavarogni.

2010. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Biztos nehéz ezt egy kiskamasznak megérteni de anyukádnak tényleg igaza van! Figyelj, az én anyukám mondhatni nagyon modern és jófej, 16 évesen elengedett egyedül egy ismerősömmel Németországba 2 napra , nyelvpiercinet is csináltathattam, mindenféle hülyeséget de 14 évesen még engem sem engedett volna el két nagykorú fiúval koncertre vagy hétvégén bulizni. Egy óráig sem nemhogy este 10-nél tovább... És képzeld el ,tudtam és tudom most is ,hogy hol a határ mert jó irányban nevelt és normális fiatal lett belőlem. Ne akarj ennyi idősen úgy élni, mint egy 16-18 éves. Igaza van, először legalább járd ki az általánost...
2010. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Úristen mit vársz 14évesen???Jóhogy nem akarsz elköltözni
2010. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan összetennék a két kezüket,hogy az anyjuk odafigyel rájuk. Eljöhet még az az idő,amikor bármit megadnál,hogy fontos legyél.. Akkor majd ne feledd el azt,hogy egyszer itt verted magad..
2010. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!