Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van anyám élettársából....

Elegem van anyám élettársából. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám élettársa 2 éve nem hajlandó dolgozni,csak kocsmába jár.A kertben sem volt nyáron hajlandó dolgozni,csak ült a konyhában a rádió mellett.Állandóan részeg,elissza anyum és a bátyám pénzét,meg parancsolgat.Alig jut pénz másra,mert a pénz nagy része piára,meg cigire megy ki,nyáron volt,hogy naponta 16 üveg sört megivott.Mit tegyek,költözés kizárva.
2010. márc. 5. 13:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
El kell zavarni!Dobáld be a cuccait egy zacsiba és ki kell vele együtt tenni!aztán zárcsere!
2010. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem nagyon lehet mit tenni. Amíg Anyukád nem cselekszik és nem látja be. A bátyád mért ad neki pénzt? ház a tiétek vagy a fazoné?

Nálunk is hasonló a helyzet,anyum dolgozik éjjel nappal. Az élettársa meg csak nézi a tévét. De most olyan szinten javult a helyzet hogy agyvérzést kapott és így nem tud elmenni a kocsmáig.(na ez csúnya volt,de sajnos tényleg ez van)már csak a cigi megy. Ha felhozzuk nálunk a témát akkor megy a hepaj belőle.Van sokszor hogy kaja nincs otthon de bagó igen. Ezért azt csináljuk hogy mikor megyünk haza viszünk enni.Így inkább nem is szólunk semmit. Ameddig nem érti meg anyukád sem,addig nem lehet mit tenni. Ezen csak ő változtathat!

2010. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!Nálunk dettó ez a helyzet.Bátyám hálás neki,mert ez a fa.kalap 10 éve befogadott minket,de akkor még nem ismertük annyira.3 éve kezdett el erősen piálni,gyakran üres a hűtő,de pia van hitelből,anyu tudta nélkül hozza a liter bort
2010. márc. 5. 13:29
 4/23 A kérdező kommentje:
Ház bátyámé
2010. márc. 5. 13:30
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-kerdesek__701038-mit-csinaljak-most-igaza-van-a-fiamnak-de-ne-igy-oldjuk-meg

vagy családsegítő és rokonok barátok segítsége

2010. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha a ház a bátyádé,akkor rakjátok ki. Mondjuk tudom hogy nehéz,anyám kézzel lábbal ragaszkodik hozzá. De ha nálatok is ez a helyzet akkor nem tom mit lehetne tenni. Voltak nálunk már igen nagy balhék. De persze jó neki hogy tud anyumon élősködni,az 50ezres nyugdíjából nem tudna ilyen jól élni.

második vok

2010. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De a bátyám annyira hálás neki,hogy befogadott anno minket,hogy nem dobja ki...lehet,azt akarja,hogy az ő gyerekei is állandó félelemben,ordítozásban nőjenek fel,mint mi?
2010. márc. 5. 13:39
 8/23 A kérdező kommentje:
Nekem elegem van,mindenki akarja,hogy egyetemre menjek,de dolgozni meg nem engednek,egyetemre pénzt meg honnan szedjek majd?Ha dolgozni megyek,akkor félek,hogy nekem is majd haza kell adnom a pénzt,mint bátyámnak
2010. márc. 5. 13:41
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Várjál nem értem.

Minden pénzt anyud élettársa oszt be??? A bátyád képes odaadni?? Amikor a ház az övé? Az egyetem tényleg sokba van.nekem mellette kell dolgoznom.

második.

2010. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem,az a fa.szi egy eléggé maradi alak,olyan,mint egy 80 éves,és ő náluk még az volt a szokás,hogy gyerek a keresetéből ad a szülőnek,ezért nálunk is így megy,de bátyám már inkább nem ad pénzt,hanem bevásárol.

Egyetemről meg annyit,hogy lemondok róla,hiába leszek távutas,még azt sem fogom tudni fizetni.

2010. márc. 5. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!