Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van anyám élettársából....

Elegem van anyám élettársából. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám élettársa 2 éve nem hajlandó dolgozni,csak kocsmába jár.A kertben sem volt nyáron hajlandó dolgozni,csak ült a konyhában a rádió mellett.Állandóan részeg,elissza anyum és a bátyám pénzét,meg parancsolgat.Alig jut pénz másra,mert a pénz nagy része piára,meg cigire megy ki,nyáron volt,hogy naponta 16 üveg sört megivott.Mit tegyek,költözés kizárva.
2010. márc. 5. 13:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is vágj bele! Jobb, ha távol kerülsz ettől a családtól. Jelentkezz magyar egyetemre, nappalira, és akkor járnak támogatások is valószínűleg (sőt, szerintem tutira, pláne, ha a szülők nem támogatnak), mellette dolgozhatsz is, diákként nem olyan nehéz itt munkát találni. Mondjuk ha valaki nem magyar állampolgár, akkor nem tudom, hogy megy, de szerintem ez sem akadály, ha diák vagy.
2010. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem értek valamit! Azt írod, hogy a ház a bátyádé. De ez az alak befogadott titeket. Ha a ház a bátyádé, akkor a befogadás fogalmának nem látom az értelmét.
2010. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Próbálj minél előbb elhúzni, dolgozz, tanulj keményen! Egy albiban is jobb mint ott! Anyukád hibája is egyébként, he gy ilyen alakkal összeállt.Ugyanolyan gyenge ember ő is!
2010. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!