Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most elegem van. Mit...

Na most elegem van. Mit csináljak? Hogy lehet ilyen az anyám?

Figyelt kérdés
Kedves édesanyám nem csípi a barátom anyját. Ma kegyeskedett telefonon felhívni, és ordibálni, aztán azonnal hazaparancsolni, mert megtudta hogy 5 percig egy légtérben voltam a barátom anyujával. Most jöttem haza, anyám nincs itthon, a barátom elment vele beszélni. Nagyon ideges vagyok. Miért nem tudja anyám felfogni hogy senki sem tökéletes??
2010. nov. 5. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ő nem köteles szeretni, de téged sem tilthat el tőle.
2010. nov. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyád valószínűleg csak félt téged. Bár,hogy mitől,azt pontosan én sem értem... Miért nem szereti anyud a barátod anyját? Összevesztek tán? Nem próbáltál még erről anyuddal beszélni?
2010. nov. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem is ismeri de nem szimpatikus neki. Úgy néz ki hogy holnap sem találkozhatok a barátommal ennyi miatt.
2010. nov. 5. 16:57
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért nem költöztök el? Hány évesek vagytok?
2010. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Még csak 16 éves vagyok, ezért nem tudok elköltözni.
2010. nov. 5. 17:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Először is higgadj le, ne hisztizz.
2010. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igyekszem lehiggadni, apám már hazaért, ordítottunk egymással egy jót, de ez már megszokás..Mire anyu hazaér szeretnék nagyjából nyugodt lenni.
2010. nov. 5. 17:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyi,szerintem ülj le anyuddal beszéld meg ezt vele. Mondd meg neki,hogy te szereted ezt a fiút,és nem vezet semmi jóra,hogy ha tilt egymástól titeket,főleg,ha ezt a fiú anyja miatt teszi. Egyébként,nem akarom édesanyádat megbántani,de elég ostoba lehet,ha csupán "ránézésre" ítél meg valakit...
2010. nov. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már régebben is sok gondom volt a szüleim miatt, és nem lehet velük semmit megbeszélni. Már a barátom is próbált velük beszélni, még a mai balhé előtt, én is próbáltam, de mindig nekik van igazuk...Ha beszélni akarok velük, akkor is csak ordítanak velem...
2010. nov. 5. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!