Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most elegem van. Mit...

Na most elegem van. Mit csináljak? Hogy lehet ilyen az anyám?

Figyelt kérdés
Kedves édesanyám nem csípi a barátom anyját. Ma kegyeskedett telefonon felhívni, és ordibálni, aztán azonnal hazaparancsolni, mert megtudta hogy 5 percig egy légtérben voltam a barátom anyujával. Most jöttem haza, anyám nincs itthon, a barátom elment vele beszélni. Nagyon ideges vagyok. Miért nem tudja anyám felfogni hogy senki sem tökéletes??
2010. nov. 5. 16:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Hát az nem túl jó,ha nem lehet velük beszélni,azért én továbbra is azt ajánlom,hogy próbáld meg. Ne most,amikor fűtve vagytok az idegtől,hanem amikor épp nyugis a helyzet. Egyszerre szoktál velük beszélni,vagy külön apuddal,külön anyuddal? Először mindenképp azzal beszélj,aki engedékenyebb és megértőbb. De légy kedves,ne hagyd hogy kiabálásig fajuljon a dolog,ha kitartó vagy,előbb utóbb eléred,hogy normálisan meg tudjatok mindent beszélni.Sok szerencsét!
2010. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Külön szoktam velük beszélni, mert anyuval általában jobban szót értek, apu csak ordít. Próbálom majd velük megbeszélni a dolgokat. Köszönöm a segítséget.
2010. nov. 5. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!