Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez is gáznak, gusztustalanak...

Ez is gáznak, gusztustalanak számít?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jól megvagyunk általánosba végig osztálytársak voltunk. nagyon jól megvagyunk szeretjük egymást de a szülök összejöttek 2 éve azóta a kapcsolatunk nagyon megerősödött De eddig nem voltam belé szerelmes csak úgy egy 2 hónapja, hogy egymásba szeretünk de nem mondjuk ki.. na és a szülők úgy döntöttek összeköltözünk.. és így a mostohatesóm lesz és mint tudjuk a tesók közötti viszony úgymond elítélendő,beteges.
2010. máj. 2. 09:34
1 2
 11/19 anonim válasza:
Nekem volt az ismerőseim között ilyenre példa, 2 éves kapcsolat volt, és valóban miútán szakítottak elég furcsa helyzet alakult ki, mindenkinek kényelmetlen volt a szituáció. Már több mint 10 éve nincsenek együtt, azóta már mindketten házasok, és nem is élnek egy házban, de a mai napig furcsa a kapcsolat köztük, nem is testvéri, de soha nem mondják, vagy viselkednek úgy mintha volt párról lenne szó. Viszont ha mind a kettőtök részéről nagyon nagy a szerelem akkor hajrá, csak mérlegeljétek, hogy nem biztos, hogy örökké fog tartani.
2010. máj. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

nem beteges, mert nem tesók, attól h össszekötöztek, én is láttam ilyet, ez egy poénos véletlen inkáb :D


Szal etikailag se helytelen..tényleg inkább a szíktás utáni szituk miatt szar, aha egyik még szerelmes, és látja mással, meg h így össze vannak költözve. EGyüttélés sk mindnet tönkretehet...és így kezdőjön egy kapcsolat ??:S:..hát..nekem inkább ez lenne baj..mintsem h szüleink is egy pár..ha külön laknátok mégis vmiér, akkor ok

2010. máj. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
problémás
2010. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Amig a szülők nincsenek összeházasodva, addig etikai probléma nincs, ez biztos.

De valamit mintha hallottam volna "harangozni", hogy a szülők házassaga után a gyermekek nem házasodhatnak, mint ahogy a mostohaapa, még ha elválik vagy megözvegyül is, nem veheti feleségül a mostohalányát, noha nincs köztük vérkapcsolat.

Lehet, hogy ez a törvény ma már elévült, vagy nem is pontosan így szólt, egy jogásztól kellene megkérdezni, mert érdekes a kérdés, és igazságtalan a régi törvény, ha még ma is érvényes!

2010. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem attól még járhattok, bár a kapcsolat biztosan megromlana, hiszen nap, mint nap együtt lennétek, az pedig nem jelentene jót. kár, hogy a korodat nem írtad. De ha 18 alatt vagy, akkor szerintem próbáld elhesegetni az érzelmeket, mert később csak megbánnátok. Ha 18 felett vagytok, akkor lehet járásról szó, amúgy nem beteges meg semmi, hiszen nem egy se az anyukátok, se az apukátok, ha szeretkeztek és gyermeketek születik, akkor teljes mértékben egészséges lesz (ha minden jól megy, szóval vérfertőzés kizárva)! Sok sikert, rajtatok áll! 15/L
2010. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
28%
Igen elég gáz. De, az is gáz, hogy egy 17 éves egy 16 éves gyerekkel jár. 17 éves lány majdnem kész nő, keressen egy férfit magának 20-25 éveset, az már valami. Te meg 16 évesen tanulj inkább, és majd 18 évesen keress egy 16 éves lányt. Gyerek vagy még ahhoz a csajhoz.
2010. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
61%
Ő nem lesz "igazi" mostohatestvéred, hiszen már azelőtt is szerettétek egymást, hogy a szülők összejöttek volna. Inkább jópofa dolog: a szülők is megszerették egymást, és a gyerekeik is. Nincs akadálya a szerelemnek. Senki nem kifogásolhatja ezt a helyzetet. Még hivatalosan sem.
2010. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Csodálkozom kicsit, hogy még senki sem gondolt erre, de szerintem a szülőkkel is érdemes lenne elbeszélgetni erről... elvégre nem lehet kifogásuk a dolog ellen, hiszen talán ti régebb óta ismeritek egymást, mint ők. Viszont talán kicsit bölcsebb dolgokat tudnának javasolni, mint mi, itt ismeretlenül. Valóban egyszerűbb lett volna, ha kicsit hamarabb elkezdtek járni, akkor legalább tudnátok, hogy hogy működik a dolog kettőtök között kapcsolatként. Így is meg lehet próbálni, és ha nem megy, fiatalok vagytok még ahhoz, hogy feldolgozzátok, szerintem nem tartana túl sokáig, míg megbeszélitek, hogy kezeljétek mégis a helyzetet. De ehhez azért tényleg legalább ennyire érettnek kell lenni, hogy legalább egymással meg tudjátok beszélni. Hajrá;)
2010. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem is van mostoha tesóm kettő is bár nem lakok együtt velük.Mindkettőjüket ismerem kiskorom óta.És én is jártam a mostohabátyámmal egy kis ideig nem is volt belőle gond,akkoriban jöttek össze a szüleink is:D Nekünk mégcsak fura sem volt mert mindent megbeszéltünk.Azóta már nem vagyunk együtt de a jó kapcsolat megmaradt.Mivel idősebben "kerültünk egy családba" ezért baráti a viszony nem olyan mint egy tesóval(van vérszerinti tesóm )
2010. máj. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!