Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez is gáznak, gusztustalanak...

Ez is gáznak, gusztustalanak számít?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jól megvagyunk általánosba végig osztálytársak voltunk. nagyon jól megvagyunk szeretjük egymást de a szülök összejöttek 2 éve azóta a kapcsolatunk nagyon megerősödött De eddig nem voltam belé szerelmes csak úgy egy 2 hónapja, hogy egymásba szeretünk de nem mondjuk ki.. na és a szülők úgy döntöttek összeköltözünk.. és így a mostohatesóm lesz és mint tudjuk a tesók közötti viszony úgymond elítélendő,beteges.
2010. máj. 2. 09:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg gáz :/
2010. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A mostohatesók simán járhatnak, összejöhetnek, házasodhatnak. Most arról ti nem tehettek, hogy pont a szüleitek összejöttek. Az a gáz amikor az édestestvérek csinálják ezt na az a nem egészséges, és elég beteg dolognak tartanám ha valaki így csinálná.

Szóval nem gáz, nem gusztustalan! Hajrá! 22/L

2010. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Sza.r helyzet, de nem vagytok vér szerinti rokonok, szóval ilyen szintű probléma nem lehet belőle. Ha összejönnétek társaságban majd maximum nem mondjátok, hogy féltesók vagytok.
2010. máj. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem fél hanem mostoha
2010. máj. 2. 09:42
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha össze is jöttök, gondolj abba bele,hogy szakítatok, és mégis majd egy házba laktok majd, látnotok kell mindennap a másikat. Ráadásul, hogy esne ha ő hozna oda majd fiút, lányt, vagy neki, hogy te viszel oda valakit (nem írtad,hogy fiú vagy lány vagy-e), de szerintem megpróbálhatjátok, csak a vége nem lenne szép. De ha meg is próbáljátok, akkor szerintem tartsátok titokba,mert mindenki gúnyolna titeket,hogy a saját mostohatestvéreddel jársz, hiába nem vagytok édes-vagy fél testvérek.

19/L

2010. máj. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy ő is így gondolja,mármint ezt a szerelem témát?

Amúgy ez életkor függő is szerintem, mert ha vagytok 15-16 évesek,akkor elég gáz lesz pl egy szakítás után egy fedél alatt élni,idősebb korban,saját külön élettel,furcsa egy kicsit,de semmi beteges nincs benne.Nem vagytok vérrokonok...

2010. máj. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát elég problémás. Nem egészségügyi,hanem etikai szempontból.
2010. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
én vagyok a 16/f ö 17/l amúgy onnan vagyok biztos abba h szeret vagy imád h még mielőtt összeköltözést felhozták volna sokszor volt közöttünk csók ..
2010. máj. 2. 09:47
 9/19 A kérdező kommentje:
meg mondja is sokszor de nem vagyunk együtt
2010. máj. 2. 09:48
 10/19 anonim ***** válasza:

En nem tudnam elkepzelni hogy a baratommal egyutt lakok, aztan szakitunk, es tovabb elunk egymas mellett, meg vegignezzem ahogy hozza oda az uj baratjat vagy te az uj csajodta, stb. Meg szegyelnem magam a szulok elott, es tuti cikizes lenne belolle a suliban, stb. Es olyan nincs h ne tudjak meg h egyutt eltek, ez elobb utobb kiderul.

Tenyleg zsar szitu, de itt hallom eloszor, nagyon sajnallak titeket.

2010. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!