Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tartjátok gáznak vagy...

Nem tartjátok gáznak vagy szokatlannak ha egy fiú barátnőjén kívül az édesanyjának is vesz kedvességből apró virágot nőnapra? 20F

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 20:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
sőt! én örülnék neki az anya helyénben:)
2011. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nemgáz az:) Törődsz az anyuddal is:)
2011. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez alap... Az összes férfrokonomtól kapok valamit (csokit, virágot) nemcsak a barátomtól.
2011. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
apukám is vesz az anyukájának, sőt az anyósának is... barátom is a saját mamáinak, sőt, az enyémeknek is:) egyáltalán nem fura:) inkább kedves és figyelmes.
2011. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
az én párom is vesz az édesanyámnak ráadásul cserepeset,meg aztán nincs benne semmi különös hisz az anya is nő:D:D
2011. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Ez természetes.
2011. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért, az anyukád nem nő, vagy mi? O.O

Mi lenne ebben a ciki? : D

2011. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

gáz? én örülnék, h tiszteli az anyukáját, aki mégiscsak felnevelte. Azt szokták mondani, h annyi tiszteletet várhatunk a párunktól, amennyit az ellenkező nemű szülője iránt mutat. (persze kivétel lehet ha pl olyan gáz a szülő, h eljátssza a gyerek tiszteletét, pl iszik stb)

szóval én még örülnék is

2011. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Nekem is szokott venni a fiam, pedig már 24 éves. :-) De nem csak én kapok, a nagymama is szokott kapni. Mi így neveltük, nőnapkor az összes hozzá közel álló nő szokott kapni virágot. Ha másként nem, egy e-mail vagy egy elektronikus képeslap formájában. Persze ha egy puszit ad nőnap alkalmából, én már akkor is odavagyok. :-P
2011. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
gáznak???? ez az alap illemszabály. sőt még a nagymamának is illik illetve közeli nőismerősöknek. ez nőnap, ne keverd a valentin nappal.
2011. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!