Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tartjátok gáznak vagy...

Nem tartjátok gáznak vagy szokatlannak ha egy fiú barátnőjén kívül az édesanyjának is vesz kedvességből apró virágot nőnapra? 20F

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 20:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

le is cseszném páromat ha csak nekem adna virágot...adjon csak az anyukájának is

(bár ezt azért is mondom,mert jófej a mamája)



ha ez bármelyik lány szerint ciki,akkor mondd meg neki,hogy ő majd akkor kap ha felnőtt,kislányoknak nem jár virág,csak a nőknek...:)

2011. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
he?????????? alap dolog, hogy egy férfi vesz a nőrokonainak virágot/csokit nőnapra
2011. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet, hogy vidék és város szokásai különböznek, de én mindeddig ezt tartottam normálisnak..:) Egy fiút egyrészt vegyen a barátnőjének, az édesanyjának, nagymamájának, húgának, és köszöntse fel a legközelebbi női ismerősöket, barátokat:) Nem kell vagyonokat költeni, elég egy 100 forintos pici valami, de jól esik a megemlékezés! Ez a nap arra van, hogy a férfiak kimutassák tiszteletüket a nők felé, akik a mindennapi életben gyakran kissé háttérbe vannak szorulva. A szerelmednek ott a valentin-nap (ha tartjátok), és az évforduló, ami csak róla szól.. A nőnapba simán beletartozik a többi női rokon is!

Mellesleg engem is mindig felköszönt az édesapám, pedig "csak" a lánya vagyok, valamint szoktam kapni virágot barátoktól is:)

2011. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Szokatlan?! Inkább természetes! Az anyukád is NŐ, ráadásul az a nő, aki felnevelt. Ennyit megérdemel.

19L

2011. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk a párom vesz nekem, anyukámnak és a mamámnak is. Mivel egy háztartásban élek még a szüleimmel és mamámmal így szerintem teljesen természetes hogy ha nekem hoz, nekik is hoz. De ha külön fogunk lakni én akkor is szeretném ha vinne anyuéknak és a mamámnak is.

Ebben semmi furcsa nincs szerintem, sőt inkább szép gesztus, ezzel kicsit lehet kedvezni az anyukáknak is.

2011. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a gáz ha nem adna.Nálunk a pasik mindig vesznek minden nőnek a csaldban egy egy szál virágot.
2011. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább természetesnek tartom, hiszen az anyukája is egy hozzá közel álló nő. Ezen kívül ha van lány testvére, neki is illik vennie.

Valentin napra lenne ciki. :D

2011. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%
Én szoktam a páromat figyelmeztetni, hogy vegyen vmit anyukájának is...
2011. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de a nőnapot olyan kényszeredett ünnepnek tartom..."Kötelező"... Tuti valami rusnya, feminista, dagadt nő találta ki, aki így akart magának egy kis figyelmet kizsarolni... Szóval a magam részéről nem lennék szomorú, ha nem lenne nőnap. 23/L
2011. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nőnapkor eleve nem csak a barátnőnek szokás virágot vinni, hanem úgy általában a közeli nőismerősöknek. Ez nem a szerelmesek "ünnepe", hanem egyfajta tiszteletnyilvánítás a női nem előtt.
2011. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!