Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnál női ajakfényt...

A barátomnál női ajakfényt találtam a felsőjében. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem hogy ez mégis mi, de csak annyit mondott hogy kapta valakitől, megkérdezte kell-e nekem, mondtam nem, erre elrakta. Nem akartam ebből veszekedni, ezért nem is érdekelt tovább a téma. Mit gondoljak? 6 éves kapcsolat, nagyon szeretem őt. Mit csináljak?
2010. máj. 1. 21:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem azért 6 év után a minimum az lenne,hogy egy lyukat kutasson.Vagy ha más lyukat kutat,akkor az a minimum,hogy 6 év után a párja elé álljon őszintén,akivel ennyi évet lehúzott.Persze ez egyeseknek magas...


Egyébként pedig,kommunikáció!Ha nem tudjátok értelmesen átbeszélni ezt a dolgot ti ketten,hogy mikor,kitől és miért kapta,akkor az a kapcsolat valahol már halott.Szóval megbeszélni,ha nem megy,ott gáz van,és nincs értelme az egésznek.


Egyébként pedig nem biztos,hogy rögtön a legrosszabbra kell gondolni!Tudnotok kéne mielőbb tisztázni,mi,merre ,hány méter.

2010. máj. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
64%
Még azt is elárulom,hogy lehet,hogy otthon,Valagpusztán a diszkóban életcél és párkapcsolat nélküli pia-pajtik körében népszerű vagy,kedves 60%-os,de itt ez most nagyon nem volt poénos.Nem nyert hangszórót.A látszat néha csal,tudod.
2010. máj. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy neked vette,kedves kérdező?
2010. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Na van valami fejlemény???????
2010. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
hát én is kiakadnék ha csak annyit mondana hogy valami nőtől kapta és le van zárva a dolog .miért adna egy nő (akit meg sem nevez) neki egy szájfényt?? ha nem magyarázza el részletesen hogy mi van akkor az már nagyon gyanús.
2010. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

előbb kérdezz rá pontosabban...

ebből a szempontból furcsák a pasik,páromnak van kék labelloja (direkt pasis),de a drága rendszeresen veszi el az én csillogós szájfényem,sőt,a kolléganőjéét is (ismerem a csajt,ő javasolta,hogy kössem hozzá a sajátját:D)

2010. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
83%
hát veszélyes helyzet...én biztos balhéztam volna.gondolom nem mondta h ki volt a csaj,miért találkoztak stb.És használt volt a szájfény?
2010. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
88%
Két rossz kötül a kevésbbé rossz: megcsal. A nagyobbik rossz: meleg/biszex. Remélem, hogy nincs semmi hátsó dolog emögött, és neked szánta meglepinek, csak elfelejtette odaadni.
2010. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%
De ha azt mondta, hogy kapta valakitől! Gyanús, gyanús, gyanús!
2010. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
64%

Mondd azt neki, hogy mégis kell a szájfény. Ha már nincs meg neki, lehet, hogy visszakerült a jogos tulajdonosához.

Egyébként még soha nem adtam szájfényt se lánynak, se fiúnak. Lánynak nem, mert nem tudom, milyen márkát/színt hord, fiúnak meg mi a manónak???

2010. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!