Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnál női ajakfényt...

A barátomnál női ajakfényt találtam a felsőjében. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem hogy ez mégis mi, de csak annyit mondott hogy kapta valakitől, megkérdezte kell-e nekem, mondtam nem, erre elrakta. Nem akartam ebből veszekedni, ezért nem is érdekelt tovább a téma. Mit gondoljak? 6 éves kapcsolat, nagyon szeretem őt. Mit csináljak?
2010. máj. 1. 21:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
mi az hogy kapta valakitől? kitől és miért, az sem mindegy.
2010. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem mondott ennél tőbbet amit már leírtam feljebb. Valami nőtől kapta, de nem tudom miért. Ennyit tudok csak.
2010. máj. 1. 21:32
 3/27 anonim ***** válasza:
az ilyen labello,meg marhaságokon hol van írva hogy csak nők haszálhatják?
2010. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nincs ráírva, de azért piros csillámos ajakfény egy fiúnak??? XD
2010. máj. 1. 21:34
 5/27 anonim ***** válasza:

hát azért valamit mondhatna...

ha az én barátomnál ilyet találnék... megkérdezné hogy: bu*i-e vagy?:D

najó nem, énis kiakadnék nagyon... és kérdőre vonnám. Nemár te meg férfi boxerrel mászkálsz? jogod van tudni...

2010. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
szerintem hideg volt, és ráadta a felsőjét egy lányismerősére, aki beletette aztán ottfelejtette. szerintem ennyi.
2010. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ha annyira nekem hozta volna, talán először odaadta volna nekem, a későbbi félreértések elkerülése végett! Az én férjem biztosan így tenne,nem várná meg, amíg én megtalálom. A legtöbb pasi utál magyarázkodni!
2010. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:

haha...:) a nyomokat mindig el kell tüntetni:)

és mért aggódsz ennyire??vagy talán elvárod h élete végig 1 lyukat k..gasson?:D.ehh...kérlek..de ha ez nem tetszik keress olyat aki nem k*r félre:D, de olyan férfit a Föld bármely sarkán találsz..csak kár h a Föld kerek:)..tudod a látszat néha csal:)

2010. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

te az is lehet, hogy ő vette szőlőzsírként csak elnézte és ciki bevallania. Néha a férfiak nagyon kelekótyák tudnak lenni.

Szerintem ne húzd fel magad.

2010. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
Azért szájfényt összekeverni Labello-val... annyira a pasik sem hülyék.
2010. máj. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!