Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne twnni az ilyen...

Mit lehetne twnni az ilyen haver ellen?

Figyelt kérdés

A sztori arrol szol,hogy a baratom haverja allandoan a nyakunkon log... Nem az a bajom ha neha osszefutnak es jo par orat itt vannak.

Hanem az,hogy a srac nem veszi eszre magat hetkoznaponkent van es volt tobbszor is,hogy este 11koe ugy kellet mar a baratomnak szolnom,hogy kuldje mar haza mert en is emberbol vagyok en is koran kelek es 12 orazok...Es nekem se mindegy ,hogy het orat alszok es ugy kelek reggel hatkor,hogy hetre beerjek a munkahelyre vagy alszok 4-5orat aztan 12 orat lehuzok hulla faradtan...A gond az,hogy sokadik alkalom ellenere se vette eszre a srac,hogy talan azert van haza kuldve mert hetkoznap este 11kor nem eppen masoknal lenne a helye...Es mintha teljesen termeszetes lenne ez ugy csinal... A masik hobbija a heten az,hogy nem jar be az iskolaba helyette reggel 7kor mar ide telefonalgat...(Baratom szabin van en meg tudogyulladas es mellhartya gyulladas miatt tappenzen vagyok.) Aludni nem tudok rendesen a betegsegtol ejjel, ha nappal tudnek is alusni akkor mar telefonalgat ide reggel hetkor es mar 9kor itt eszi a fene...Engem nagyon zavar,hogy semmi eletunk nincs igy...Mert vagy itt van majdnem ejfelig vagy mar reggel ide telefonalgat.... Van baratnoje mar az is ki van akadva,hogy mi a franxert nem tud vele lenni... En meg unom ,hogy se hetvegem se hetkoznapom nincs miatta..Most meg ehhez nem tudok jo pofat vagni ugy,hogy 3 hete a betegseg miatt agyba tudok csak fekudni es aludni nek tudok rendesen....Mit csinaljak mar,hogy eszre vegye magat? Vitazni nem akarok de mar nagyon elegem van...


2016. dec. 9. 10:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%
rühellem az ilyen embereket, miért nem küldöd már el a vérbe??
2016. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
En tobbszor erejesen megjegyeztem mar h este van faradt vagyok es aludni akarok akkor nagynehezen a baratom monta neki h ideje haza mennie... En mondtam a baratomnak h azert eznigy nem allapot de mintha nem nagyon hajlana arra h azert minden aldott nap ez megy nem allapot...
2016. dec. 9. 15:03
 13/13 anonim ***** válasza:
63%
Beszélgess a pároddal, hogy neked ez mennyire nem jó. Ha neki viszont megfelel, és kompromisszumra sem képes érted, akkor nekem lapát lenne.
2016. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!