Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne twnni az ilyen...

Mit lehetne twnni az ilyen haver ellen?

Figyelt kérdés

A sztori arrol szol,hogy a baratom haverja allandoan a nyakunkon log... Nem az a bajom ha neha osszefutnak es jo par orat itt vannak.

Hanem az,hogy a srac nem veszi eszre magat hetkoznaponkent van es volt tobbszor is,hogy este 11koe ugy kellet mar a baratomnak szolnom,hogy kuldje mar haza mert en is emberbol vagyok en is koran kelek es 12 orazok...Es nekem se mindegy ,hogy het orat alszok es ugy kelek reggel hatkor,hogy hetre beerjek a munkahelyre vagy alszok 4-5orat aztan 12 orat lehuzok hulla faradtan...A gond az,hogy sokadik alkalom ellenere se vette eszre a srac,hogy talan azert van haza kuldve mert hetkoznap este 11kor nem eppen masoknal lenne a helye...Es mintha teljesen termeszetes lenne ez ugy csinal... A masik hobbija a heten az,hogy nem jar be az iskolaba helyette reggel 7kor mar ide telefonalgat...(Baratom szabin van en meg tudogyulladas es mellhartya gyulladas miatt tappenzen vagyok.) Aludni nem tudok rendesen a betegsegtol ejjel, ha nappal tudnek is alusni akkor mar telefonalgat ide reggel hetkor es mar 9kor itt eszi a fene...Engem nagyon zavar,hogy semmi eletunk nincs igy...Mert vagy itt van majdnem ejfelig vagy mar reggel ide telefonalgat.... Van baratnoje mar az is ki van akadva,hogy mi a franxert nem tud vele lenni... En meg unom ,hogy se hetvegem se hetkoznapom nincs miatta..Most meg ehhez nem tudok jo pofat vagni ugy,hogy 3 hete a betegseg miatt agyba tudok csak fekudni es aludni nek tudok rendesen....Mit csinaljak mar,hogy eszre vegye magat? Vitazni nem akarok de mar nagyon elegem van...


2016. dec. 9. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tehetitek,hogy megmondjátok neki szemtől szembe,hogy ez nektek így nem jó.
2016. dec. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez a párodat is zavarja? Neki magától nem jut eszébe hazaküldeni este?
2016. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Lehet ezt könnyeden, kedves hangnemben is a tudtára adni. Amikor már unod a srácot elkezded egy kicsit a barátodat simogatni, majd rá 10 perccel mondod a srácnak barátságosan mosolyogva, hogy "figyú most már elhúzhatnád a csíkot, mert romantikázni van kedvem a barátommal".
2016. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
89%
Igazat adok az első kommentelőnek. Ha kellőképpen ideges vagy, vedd fel neki a telefont és jól oszd ki! Ez a szemtelen alak nem érdemel barátságos, kellemes és türelmes bánásmódot. Mondd meg neki amit érzel! Nem normális, ha hétköznaponként 11-ig van nálatok, pedig nem a közvetlen barátod.
2016. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A pároddal kellene beszélned, hogy ő ezt ne engedje: ne vegye fel/kapcsolja ki/halkítsa le a telefont, vagy egyszerűen mondja meg, hogy nem alkalmas most, ne engedje be, küldje el.

Csak ezt lehet tenni. Ha a párod nem partner ebben, sőt, még akár "bátorítja" is ezt a viselkedést, akkor ennek sosem lesz vége.

2016. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Nekem van egy haverom aki minden nap hív. Reggel 6kor már ír, aztán ahogy letelik a munkaideje felhív. Utána ha hazaért megint hív. Órákig feltartott telefonon, leginkább a semmiről beszèlt. Igaz, ő csak hetente 1x jött fel, de akkor éjfélig maradt.


Ên úgy szoktattam le róla (mivel a szép szó nála sem használt), hogy nem vettem fel neki a telefont. Most már alig beszélünk. Utálom az olyan embereket akik nem találják fel magukat és nem tartják tiszteletben, hogy a másiknak (velük ellentétben) van èlete, párkapcsolata, hobbija, dolga stb.

Ezt csak a párod tudja lerendezni, nem is tudom őt hogy nem idegesíti.

2016. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Írogass ide, hátha véletlenül elolvassa... Nehogy véletlenül beszéljetek vele.
2016. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2016. dec. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt egyedül a párod tud rendet tenni, ha akar. Neki kell udvariasan, de határozottan a barátja tudtára adni, hogy zavarja a privát szférátokat, ha ilyen sűrűn jön, de ha ezt nem szeretné megtenni, akkor a párkapcsolat számára kevésbé fontos, mint a barátja.
2016. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Én is azt csodálom, hogy a párodat ez nem zavarja?

Egyáltalán minek haverkodik egy ilyen kullancs emberrel?


Először is mihamarabbi gyógyulást kívánok. Elég ijesztően hangzik, hogy 3 hete beteg vagy és még mindig ágyban fekvő.


Aztán ülj le a barátoddal négyszemközt, hogy őt ez nem zavarja-e? Ha nem, akkor nagyon más az elképzelésetek. Ha igen, akkor szóljon ő a haverjának, mert ha te szólsz, az nagyon csúnya lesz.


Mondjuk velem egyszer csinálná meg valaki, hogy 11-ig itt csücsül, többet be nem engedném. Szívesen találkoznék vele őnála vagy egy mekiben, de soha többé nem engedném be a lakásomba.

2016. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!