Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szuleim rajottek hogy cigizek....

Szuleim rajottek hogy cigizek. Ez utan mire szamitsak? (Tortenet lenn)

Figyelt kérdés

Szulinapom volt,elmentunk haverokkal a varosba egy diszkoba....Es masnap reggel reggelinel apu megkerdezte hogy ittam-e valamit?Mondtam hogy nem...tenyleg nem ittam.

Erre o: Csak azert kerdezem mert lattam hogy mar dohanyzol.

(Allitolag kulcsot keresett a zsebemben,es ott volt a cigi is) Anyukamnak is elmondta es mondta apu hogy amikor anyu megtudta "anyu dobott egy hatast".


Mire szamithatok ez utan? 15F


2010. máj. 1. 11:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Leadják a szokásos dumát,hogy ez kihat a szexuális életedre,meg megpróbálnak lebeszélni.

Talán ilyen kiselőadást tartanak,hogy milyen lesz a fogad szád stb.

Én is 15 vagyok fiú,cigiztem.

A sulival elmentünk ilyen cigizős kiállitásra (itt tudták meg anyumék -.-')

Belekellett vlami f_sba szívni és az mindent megmondott elég sz_r volt látni 20 év múlva kb h fogok ennyi cigi után kinézzni meg ilyenek.

Meg volt egy ien gép ami megmutatta,hogy mennyit sporolok majd meg a cigi nélkül.

Meg annyi minden volt,hogy kimentünk

és kidobtam a cigit a zsebemből és elkezdtem hányni kb azóta nem cigizek.xD

Neked is ajánom figyelmedbe az ilyen kiállitásokat.


Nekem a szüleim ,főleg az anyám állt elő ilyen kiselőadással..utána elkezdett bőgni nekem,hogy ő

nem így nevelt.stb.

Am ha elengedtek discoba,szentem apud már elintézte ennyivel anyudtól meg várhatod még a dumát.

2010. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Biztos szomorúak a szüleid, mert nem szeretnék később azt látni, hogy a gyermekük szenvedélybeteg, köhögős, sárgafogú magányos pacák lett.

Te sem örülnél az ő helyükben, csak képzeld el nyugodtan.

Mivel nem vert meg az apád rögtön, elég normálisnak tűnik.

A továbbiak Tőled függnek, hogy folytatod-e vagy nem. A jövőd a te kezedben van.

2010. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%

Igeeeen, aki dohányzik, az MAGÁNYOS!!Ezt én is észrevettem..... lol .....idióta!

(előző)


Kérdező: sztem nem lesz semmi, most tudják.....előbb-utóbb úgyis meg kellett tudniuk :)

2010. máj. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

na ja...gondolom apu reszerol ezert lett hamar vege a dolognak mert o is cigizik.Anyu meg csak megkerdezte hogy miert?... Koszi valaszokat!

Amugy nem szivok sokat,de tudom: ez nem mentseg.


Koszi a valaszokat!

2010. máj. 1. 13:06
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem még 15 évesen nem lehetsz annyira rászokva, csak simán tedd le.

Aztán mondhatod akár azt is, hogy nem szoktál cigizni, csak most buli volt és hát rágyújtottál, de csak kivételesen. Én még szilveszterkor haveromnál az apjától kaptam szivart, pedig nem dohányzok.

17f

2010. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
iagzából minek balhézni? 3 év múlva senki sem mondhatja már meg h szívhatod-e vagy sem, akkor meg ha akarod, utána életed végéig szívod. Baromira mind1 h most rászoksz-e vagy sem. Amugy tény h a szülők nem szeretik ezt, de semmit sem tudnak ellene tenni. Semmit.
2010. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Hát szépek vagytok:

előző: "Baromira mind1 h most rászoksz-e vagy sem"

ezzel azt is mondtad, hogy kit érdekel, hogy megdöglessz-e tüdőrákban vagy nem.

A "NEM magányos" bagózó meg azt felejti el, hogy egyre többen utálják a cigifüstöt, és jobb helyeken ez kizáró tényező.

2010. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

11:24


A pirosnál állva bizonyítottan tripla annyi kórokozó kerül a tüdődbe, mint egy szál cigarettától.

Csak a saját ismeretségi körömben a két kezem kevés volna, hogy összeszámoljam, az elmúlt 10 évben hány fiatal, sportoló, természetjáró, makkegészséges ember halt meg agyvérzésben, szívrohamban, bármilyen rákban.


Régebben nem mondták (5-10-20éve), hogy a dohányzók magányosak, ezt valami überokos nemrégiben kitalálta, mint egy fiktív érvet, és a sok droid meg elhiszi. El kéne sürgősen felejteni ezt, mert qrvára nem így van.


Az, hogy egyre több társasági helyen (vendéglátóegység, munkahely, tömegközlekedés) tiltva van, az bőven nem ekvivalens azzal, hogy a dohányzók magányosak. Egyszerűen a nemdohányzók védelme érdekében született ez a rendelkezés. Örüljetek inkább, és csóváljátok a farkatokat.


Beszarás, magányosak, röhej :D

2010. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

11:36 látszik, hogy rendszeres dohányos vagy ^^

Ne dohányozz, mert:

1. k*rva drága

2. büdös

3. bizonyítottan egészségtelen (ne pampogj, hogy a pirosban állva több kórokozó jut a tüdődbe, mert ha ez igaz is lenne, akkor gondolj bele, ha a pirosban állsz és cigizel, akkor meg mégtöbb :) majd megnézlek 15 év múlva a kórházban tüdőrákkal )

2010. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!