Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szuleim rajottek hogy cigizek....

Szuleim rajottek hogy cigizek. Ez utan mire szamitsak? (Tortenet lenn)

Figyelt kérdés

Szulinapom volt,elmentunk haverokkal a varosba egy diszkoba....Es masnap reggel reggelinel apu megkerdezte hogy ittam-e valamit?Mondtam hogy nem...tenyleg nem ittam.

Erre o: Csak azert kerdezem mert lattam hogy mar dohanyzol.

(Allitolag kulcsot keresett a zsebemben,es ott volt a cigi is) Anyukamnak is elmondta es mondta apu hogy amikor anyu megtudta "anyu dobott egy hatast".


Mire szamithatok ez utan? 15F


2010. máj. 1. 11:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Cumi lesz apám...
2010. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha leakartak volna b*szni már megtették volna!:)
2010. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem semmire...Ennyivel lerendezte apukád.
2010. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%

pár szép történek tüdőrákosokról

tanulmány a cigi káros hatásásáról,meg hogy a lányok nem szeretnek hamussal csókolózni

meg hogy ők ilyen korban ha ezt csinálják,a szüleik ezt és ezt csinálták volna velük

számolj kevesebb zsebpénzre is,amit ellenőrizni probálnak majd h mire költöd

és hasonlo nyalánkságok mig rá nem jönnek h felesleges

2010. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Háháh, ez aranyos! :-D Mi lenne? Szobafogságba menesztenek 2hétig vagy mi? Amúgy meg, nem hiszem, hogy 15évesen kéne a szervezetednek a cigizés...
2010. máj. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is keresztül mentem, csak 14 voltam. Akkor kiakadtak, kiverték a hisztit, amivel elérték, hogy utána 2 évig nem gyújtottam rá. De 16 évesen ismét, és már nem érdekelt, mit mondanak. Mindketten tudták, de csak anyám engedte, ő falazott. Aztán mikor 18 lettem, egyik nap jöttem haza és az asztalomon volt egy hamutartó, egy gyújtó meg egy piros malbi. Fater így "adta áldását" a dologra :) Na, azóta eltelt 12 év...


Amúgy ha teheted, inkább ne dohányozz. 16 évesen én is úgy voltam vele, kit érdekel, majd leszokok, addig meg jó. De már nem szokok le soha, ahogy ismerem magam :) 1-2x megpróbáltam már nem rágyújtani, de kínszenvedés.

2010. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a gyerek dóga, ha dohányzik, de dógozzon meg érte, a saját lóvéjából vegye. Ennyi.
2010. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, ha 15évesen elengednek diszkóba, nehéz elhinni, hogy pont a cigin akadnak majd fenn...
2010. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
hát,ez szüleidtől függ.ha nem bagóznak,és soha egyikőjek se bagózott,akkor valszeg b/szogatni fognak miatta, ha bagóznak, akkor valszeg nem. de ez a hozzállásuktól is függ, enyémket 20 éve nyomják mindketten,és hisztiztek ha láttak.mondjuk én soha nem bagóztam "rendszeresen"
2010. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz már, ha balhét akart volna, már akkor elkezdi. Ne aggódj.
2010. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!