Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámmal aludtam 15-16 éves...

Anyukámmal aludtam 15-16 éves koromig. Ez gond?

Figyelt kérdés
Huszonéves fiú vagyok és mostanság beszélgettem egyetemi pszichológussal egy alkalommal és rádöbbentem hogy van egy hibám amire eddig azt hittem hogy jó tulajdonság. Tehát az a helyzet hogy gyerekkoromtól fogva egészen tizenöt-tizenhat éves koromig anyukámmal aludtam, hetente többször is volt hogy minden nap a héten. Összebújtam vele, ölelgettem a lábunkat összetettük és átölelve aludtunk. Apukám hol a kanapén hol az ágyamban aludt addig. Ez elmúlt idővel amikor lett szerelmem. Mostanság amikor anyukám egyedül van otthon mert apukám üzleti út miatt elutazik akkor kéri hogy aludjak vele. És most is huszonévesen vele alszok és arra gondoltam hogy ez lehet nem jó. nem tudom hogy ez miért rossz pszichológust kérdeztem azt mondta hogy nem átlagos. Kérdésem miért? És mi gondom lehet belőle? Szeretem az anyámat már ez is baj?

2016. dec. 3. 13:05
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

# 2,5,6,7,8 LOL :D

Hát ez kemény.

2016. dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
94%

Nyugodtan pontozz le mindenkit, velük van a probléma, nem veled és anyukáddal.

(Iróna, gyengébbek kedvéért... nem ország)

2016. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
98%
Évekig pszichológiát tanultam. Úgy gondolom ha ez külön magyarázatra szorul az már ép elég baj. 20 éves felnőttként anyáddal alszol? Ebben a korban már felnőtt dolgozó embernek kellene lenned. Már 16 éves korodban is beteges volt,hogy apádat kitúrtad a helyéről. Beteges na tiszta Bates motel.
2016. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

14-es! Jól van okostojás elhiszem hogy pszichológiát tanultál de az írásodon nem látszik!!!


Amúgy meg 16 évesen nem túrtam ki fatert csak megkértem hogy menjen már az ágyamba aludni! Most meg huszonévesen csak akkor alszok anyámmal amikor fél egyedül!! Szóval őérte teszek mindent! De ne esik jól a sok durva beszólás és azt üzenem mindenki sz*pja le magát!

2016. dec. 3. 14:20
 15/39 anonim ***** válasza:
96%
Na akkor most már tudjuk, hogy miért ne aludjunk együtt a serdülő fiunkkal, mert egy s.eggfej lesz belőle. Köszi!
2016. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként minek kéred ki mások vélemenyét, amikor megsértődsz?:D legalább válaszolhatnál felnőtt ember módjára
2016. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
93%
Minek kerdezted meg egyaltalan, ha meg a valaszokat sem fogadod el?
2016. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
97%
Azt kell mondjam, hogy az, hogy 16 évesen bármely szülőddel alszol, főleg összebújva, nem normális. Az, hogy huszonévesen is ezt csinálod, és édesanyád ezt el is várja, azt takarja, hogy ő is kezelésre szorul. Kérd meg, hogy menjen el egy pszichológushoz. Ha 40+ évesen fél egyedül aludni, az nem normális. Normális ember 4 évesen egyedül alszik.
2016. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
96%
ês benne mész el vagy kihúzod? Nehogy aztán összejöjjön egy kistesó
2016. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
20# te szerintem dilis vagy! Menj el pszichiáterhez
2016. dec. 3. 14:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!