Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor anyukámmal megyek...

Mikor anyukámmal megyek valahova akkor útközben sokszor leszólítják, flörtölnek vele férfiak, ilyenkor nekem mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Valamikor csak ráköszönnek mosolyogva ami még nem zavar se engem, se anyumat, valamikor viszont utana is fütyülnek, olyan is volt aki megállította beszélgetni. Nekem ilyenkor mit kell, hogy tegyek ? Rászóljak a férfira ? Pl. ma metrón és vonaton is utaztunk ahol többen is direkt hozzádörgölődtek, nagyon felhúzott.
2016. okt. 31. 19:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Biztosan csinos az anyud, majd õ szól,ha zavarja.
2016. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%

Hát elég bunkó férfiak lehetnek, ha úgy próbálkoznak, hogy közben ott van anyukáddal a gyereke is.

Szerintem neked semmit sem kell tenned, majd anyukád rájuk szól, ha már sok neki.

2016. okt. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy élvezi csak mer szólni
2016. okt. 31. 19:45
 4/27 anonim ***** válasza:
8%
Ha valaki nem kihívó, azzal nem viselkednek így. Kár volt az első választ töröltetni, mert igaza volt.
2016. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Marhaság. Még hogy nem viselkednek így csak a kihívóakkal... Felnőtt férfiak rámozdulnak tök átlagos, pólós farmeros tizenhárom, tizennégy éves lányokra is. Akkor a farmer is kihívó? Vagy normális mikor negyvenes faszik általános iskolásoknak szólogatnak be?
2016. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

4: ez nem igaz.

Én kifejezetten zárkózott vagyok, nem öltözöm feltűnően, és nem tudok úgy kimenni az utcára, hogy legalább egy pasi nem bámulna szemtelenül feltűnően, vagy ne szólna valamit.

Volt, hogy szinte semmi sem látszott belőlem, nagy téli kabát, sapka, kapucni, és még így is utánam szóltak.

És nem azért, mert annyira ellenállhatatlan vagyok :) Szinte minden nőismerősömmel ez történik.

2016. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ne ezzel a fogalakozzatok, a kérdés lényege, hogy én mit tegyek, hogy megvédje e, beleszóljak e
2016. okt. 31. 19:56
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Elnézést kedves kérdező, igazad van: ha anyukád nem tudja megvédeni magát, akkor igenis szólj az ilyen taplókra. De arra készülj, hogy anyud ezt rossz néven veheti. Elnézést hogy eltértem a témától, de eldurran az agyam mikor a férfiak bunkóságáért a nőket okolják, rájuk akarják hárítani a felelősséget.
2016. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
88%
Azt képzeld milyen mikor egyedül megy valahova, így még visszafogják magukat, hogy ott a gyerek, egyébként őt nem biztos hogy zavarják ezek a dolgot, sőt lehet élvezi
2016. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező!

Majd, ha nagy leszel, akkor be fogod látni, hogy a nőknek két dologgal van bajuk:

- Ha leszólítják őket,

- és ha nem.

2016. okt. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!