Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor anyukámmal megyek...

Mikor anyukámmal megyek valahova akkor útközben sokszor leszólítják, flörtölnek vele férfiak, ilyenkor nekem mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Valamikor csak ráköszönnek mosolyogva ami még nem zavar se engem, se anyumat, valamikor viszont utana is fütyülnek, olyan is volt aki megállította beszélgetni. Nekem ilyenkor mit kell, hogy tegyek ? Rászóljak a férfira ? Pl. ma metrón és vonaton is utaztunk ahol többen is direkt hozzádörgölődtek, nagyon felhúzott.
2016. okt. 31. 19:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
89%

Már megírtam neked, hogy "véletlenül" lépj a lábára a dörgölőző, fogdosó embernek vasalt bakanccsal, és kedves mosollyal kérj elnézést! Bevált recept, tűsarokkal is működik.

Ha ugyanazt a kérdést 2 naponként felteszed variálva, de nem fogadod meg a válaszokat, ez csak kamu lehet!

Anyukádra adj burkát, mielőtt kiléptek az utcára! Egyébként csak azzal lehet flörtölni, aki hagyja...

2016. nov. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
65%

vagy ha ettől idegenkedsz akkor ne bocsánatot kérj tőle miután a lábára léptél, hanem mond azt:

- nem történt semmi...

2016. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
25%

Itt mintha valaki OFFolna!

Az elnézést kérés és a nem történt semmi között lényegében nincs különbség, ugye?

2016. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
41%
próbáld ki:)))
2016. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudsz küldeni egy képet egy random random nőről aki hasonlít anyukádra? (gondolom róla nem akarsz) Is könnyebben meg lehetne ítélni.
2016. nov. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
27%
Így*
2016. nov. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
27%
2016. nov. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!