Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámmal aludtam 15-16 éves...

Anyukámmal aludtam 15-16 éves koromig. Ez gond?

Figyelt kérdés
Huszonéves fiú vagyok és mostanság beszélgettem egyetemi pszichológussal egy alkalommal és rádöbbentem hogy van egy hibám amire eddig azt hittem hogy jó tulajdonság. Tehát az a helyzet hogy gyerekkoromtól fogva egészen tizenöt-tizenhat éves koromig anyukámmal aludtam, hetente többször is volt hogy minden nap a héten. Összebújtam vele, ölelgettem a lábunkat összetettük és átölelve aludtunk. Apukám hol a kanapén hol az ágyamban aludt addig. Ez elmúlt idővel amikor lett szerelmem. Mostanság amikor anyukám egyedül van otthon mert apukám üzleti út miatt elutazik akkor kéri hogy aludjak vele. És most is huszonévesen vele alszok és arra gondoltam hogy ez lehet nem jó. nem tudom hogy ez miért rossz pszichológust kérdeztem azt mondta hogy nem átlagos. Kérdésem miért? És mi gondom lehet belőle? Szeretem az anyámat már ez is baj?

2016. dec. 3. 13:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, de szerintem a pszichológus finoman fogalmazott:S

Hogy miért beteges (mert nyilvánvalóan az), azt nem tudom egzaktul megfogalmazni, én nem vagyok szakember. Szerintem az ember ezt vagy átérzi, hogy miért nem helyes vagy nem.

Szerintem egyértelműen anyukád hibája, amiért így szocializált.

Én is szeretem a szüleimet, néha le is dőlök pár percre a TV előtt apám mellé a kanapéra, de vele aludni... ezt elég bizarr ötletnek tartanám.

Szerintem anyád abnormálisan ragaszkodik hozzád. Amikor szerelmes voltál, azt hogy viselte?

2016. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
31%
az attól függ hogy csak petting volt vagy teljes program
2016. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

1-es! Köszönöm a válaszodat! Nem értem miért beteges amikor a világ nem fekete-fehér de mindegy is ezt csak az tudja aki átérzi. A válaszodhoz annyit fűznék hozzá hogy amikor szerelmes voltam jól viselte adotpénzt hogy meghívjam a barátnőmet mozira, pizzára mindenre meg amikor nálam volt a lány akkor is beágyazot, kivasalta a lepedőt stb.

Sokszor van hogy tévénézés közben fogom a kezét és úgy nézzük a tévét meg néha megmasszírozom a hátát. Azt gondolom egy anya-fia kapcsolat jó ha egyenrangú meg vannak benne érzelmek.

2016. dec. 3. 13:21
 4/39 A kérdező kommentje:
2-es nem szexelek anyámmal te idióta!
2016. dec. 3. 13:22
 5/39 anonim válasza:
70%
És amikor összebújtok nem áll fel neked?
2016. dec. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
79%

Amikor volt barátnőd, hogyan bírtad ki, hogy nem tudsz anyukáddal aludni? Nehéz volt, vágytál rá?

Anyukádnak nem hiányoztál mellőle?

Nem aludtatok hármasban?

Apukád nem csatlakozott hozzátok?

2016. dec. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
81%
Te vagy fiam, Oidipusz?
2016. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó válaszoló kérdéseire kíváncsi lennék én is. Mármint hogy mit válaszolsz rá.

Szerintem sem normális, sőt.

Anyukáddal nincs minden rendben, ha így nevelt téged, te persze, hogy normálisnak tartod. Ebben éltél huszonvalahány évig.

2016. dec. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%

9-es vagyok.

Mármint a hetes kérdéseire vagyok kíváncsi.

2016. dec. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
88%
Hát, tényleg nem átlagos. Leginkább egyedülálló anyukáknál szokott ilyesmi előfordulni, hogy a nagy fiukkal együtt aludjanak, ilyenkor a párkapcsolat hiányát csillapítják ezzel. Lehet, hogy a szüleid között nincs meg az az összhang, amire anyád vágyna. 15, 16 éves fiú már elutasítja az anyját, de szerintem már egy 8 éves is. Nyilván lehetnek egyéni különbségek: az szerintem belefér, hogy megmasszirozod, de kézen fogva ülni, összebújva aludni, ilyet max. 4 éves koromig viseltem el anyámtól, párkapcsolatban csinálom ezeket.
2016. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!