Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha lehalgatott...

Mit tegyek ha lehalgatott valaki az otthonunkban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

2hónapja költöztem páromékhoz pontosabban az anyjával, az apjával és vele élek meg a kislányommal, nem a mostani párom az apja, így élünk öten, a szülők és a párom egész nap dolgozik én a kislányommal vagyok itthon. Jó a kapcsolatom a szülőkkel és eddig párommal is az volt de ma minden megváltozott mikor kiderült hogy hetek óta egy diktafont rejteget a házban és ha ők elmennek dolgozni egész nap engem lehallgat hogy mit csinálok, kivel beszélek stb.

Pár hete mikor vásároltunk nagyon egyedül akart menni a műszaki cikkekhez az üzletben hogy ő nekem néz karácsonyi ajándékot közben amint ma kiderült egy diktafont vett amivel lehallgat.

Ma mutatta meg és igaz hogy nincs rajta semmi olyan amivel nekem ártani tudna vagy bármi amitől félnem kéne csak például ha beszéltem telefonon anyukámmal vagy az ő anyukájával meg még pontosan nem tudom mit vett fel de ezeket mutatta.

Viszont akkorát csalódtam benne hogy szakítottunk és végig röhög rajtam nagyon bánt a dolog, azt mondtam neki feljelentem de azt mondta letagadja mint ahogy azt is hogy volt rá példa hogy megvert stb.

Mit tudok tenni ? Nagyon idegesít, egy beteg őrült és ezért bosszút akarok állni rajta. Segítsetek, valaki mit lehet ilyenkor csinálni hogy ezt megbánja ?


2016. dec. 3. 01:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
55%
de ha hagyod, hogy újra rád másszon, akkor ezek után már csak szigorúan kotonnal
2016. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
95%
Védőnőtől azonnal kérj segítséget, hogy anyaotthonba hogy tudnál költözni a gyermekeddel együtt, ott segítenek neked talpra állni. A "párodnak" ne szólj erről, hogy mire készülsz, vagy ha már költözöl. A bosszúállást felejtsd el, nem ér semmit.
2016. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
39%

"Mit tegyek ha lehalgatott valaki az otthonunkban?"


1. Nem valaki, hanem a pasasod.

2. Nem az "otthonunkba", hanem az ő saját otthonába.

Nem szép dolog lehallgatni valakit, de őt is meg lehet érteni. A saját házukba odavett egy idegen nőt egy idegen gyerekkel. Még nem bízik meg bennetek.

Se nem beteg, se nem őrült. Nektek kellene bizonyítani.

De úgy tűnik, hogy neked könnyebb kiverned a hisztit, meg kicsinyes bosszúálláson gondolkodni.


Amúgy mit is akarsz megbosszulni?

Idézlek:

"a szülők és a párom egész nap dolgozik én a kislányommal vagyok itthon."

Vagyis az egész család dolgozik, és befogadtak és eltartanak egy ingyenélő nőt a gyerekével!

...és még te pattogsz?!

2016. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
39%

"akkorát csalódtam benne hogy szakítottunk "


Most csak szájhősködsz, vagy el is költöztél a nagy sértettségedben?!

Amúgy jól kicsesztél vele.

- Vége a meghitt otthonnak,

- vége az egész napos otthoni punnyadásodnak,

- vége annak, hogy eltartanak,

- kereshetsz lakást,

- elmehetsz dolgozni.

2016. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

A sok okostojásnak írnám, van szakmám, volt is munkám és lenne is munkám de gyedet kapok és az ugyan annyi mintha elmennèk dolgozni havi 100ezerért vagy ti milliókat kerestek?

Nem tartanak el nem vagyok ingyen élő eltartom magam és a gyerekem is de egy albérletet nem tudnék fent tartani mert akkor enni nem tudunk de én tőlük egy szelet kenyeret nem kaptam és nem is fogadnám el sőt még én vásároltam nekik, volt olyan is. Az anyukámnál laktunk aki 1hónapja meghalt így senkim sem maradt se testvérem senkim nincs ez annyira nagy csoda ? Némelyik ember úgy támad mintha ismerne, olyanokat írtok mintha írtam volna egy szóval is hogy én egész nap punnyadok és élősködök meg eltartanak és a jövedelmemről se írtam meg a végzettségemről sem.

Az 1-2 normális, kedves válaszolónak köszönöm az értelmes választ a többi meg nem is értem minek írt ide okoskodni...

Igazából az érdekelt volna hogy jogilag tehetek e valamit hogy többet más nővel ilyet ne tegyen pl feljelenthetem e vagy ilyesmi.

Azok a nők akik negatív választ adnak kívánok nekik ilyen pasit és akkor is így okoskodjanak a férfiak meg biztos ugyan ilyenek azért sértődtek meg ennyire a kérdésemen hogy nekem estek!

2016. dec. 7. 08:24
 26/27 anonim ***** válasza:
azért ne felejtsd el, hogy az internet a degeneráltak gyülekezete
2016. dec. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
55%
Ha anyukád meghalt,és senkid nincs,akkor örököltél utána,menj vissza a házába!Pont.
2016. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!