Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha lehalgatott...

Mit tegyek ha lehalgatott valaki az otthonunkban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

2hónapja költöztem páromékhoz pontosabban az anyjával, az apjával és vele élek meg a kislányommal, nem a mostani párom az apja, így élünk öten, a szülők és a párom egész nap dolgozik én a kislányommal vagyok itthon. Jó a kapcsolatom a szülőkkel és eddig párommal is az volt de ma minden megváltozott mikor kiderült hogy hetek óta egy diktafont rejteget a házban és ha ők elmennek dolgozni egész nap engem lehallgat hogy mit csinálok, kivel beszélek stb.

Pár hete mikor vásároltunk nagyon egyedül akart menni a műszaki cikkekhez az üzletben hogy ő nekem néz karácsonyi ajándékot közben amint ma kiderült egy diktafont vett amivel lehallgat.

Ma mutatta meg és igaz hogy nincs rajta semmi olyan amivel nekem ártani tudna vagy bármi amitől félnem kéne csak például ha beszéltem telefonon anyukámmal vagy az ő anyukájával meg még pontosan nem tudom mit vett fel de ezeket mutatta.

Viszont akkorát csalódtam benne hogy szakítottunk és végig röhög rajtam nagyon bánt a dolog, azt mondtam neki feljelentem de azt mondta letagadja mint ahogy azt is hogy volt rá példa hogy megvert stb.

Mit tudok tenni ? Nagyon idegesít, egy beteg őrült és ezért bosszút akarok állni rajta. Segítsetek, valaki mit lehet ilyenkor csinálni hogy ezt megbánja ?


2016. dec. 3. 01:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%
Te választottad a "párod", miért őrajta akarsz "bosszút állni" és nem saját magadon ???
2016. dec. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%
2 hónapja laktok együtt és már megvert? Ígéretes kapcsolat előtt állsz. Korábban hol laktál?
2016. dec. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
93%

Na látjátok gyerekek ezért kell tanulni és befejezni az iskolát, nem pedig kamaszként, a büdös nagy semmire szülni a purdékat az első jöttment senkiházinak.

Kérdező a gyereket beadod bölcsibe és elmész dolgozni. Sajnos nem megy érted a szőke herceg fehér lovon, magadnak kell kimászni a sz_arból, amibe keverted magad.

2016. dec. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
95%

Sürgősen keress magadnak befogadó otthont és tűnj el az életéből! Az ilyen ember beteg, és csak romlani fog a helyzetetek! Szedd össze a bátorságodat és gyorsan változtass, semmi sem tud magyarázatot adni arra ,hogy megütött, semmi sem indokolja ,hogy lehallgatot.

A családon belüli erőszak így kezdődik, és ha most nem változtatsz,könnyen áldozattá válsz, neked a legfontosabb ,hogy felneveld a lányodat, nem élheted az életed rettegésben. Van anyukád, vannak családsegítők,nem vagy eljesen egyedül.

2016. dec. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
A többiek leírták, hogy mit kell tenned. Azt nem értem, hogy rengeteg nő miért rontja így el az életét? Nem nézitek, hogy kinek szültök, vagy egyáltalán kivel akarjátok összekötni az életeteket? A másik dolog, mindig legyen bebiztosítva az ember egy állással, vagy némi félre tett pénzzel, meg valami hajlékkal az ilyen esetekre.
2016. dec. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
90%

ez egy gyenge önértékelési zavar. ti hülyék meg rátesztek egy lapáttal.

tedd fel magadnak a kérdést, ha lenne havi félmillió jövedelmed, meddig maradtál volna vele az első verés után? én nem megfelelő hangnem miatt is szakítottam már, igaz én se az első után.

a diktafon nem újdonság. nekem az exem a hiváslistát és az smseket böngészte a mobilomban... ez majdnem ugyanaz.

az ilyen emberekkel nem szabad együtt élni.

de mindenekelőtt kezd el keresni a saját értékeidet. biztos jó vagy valamiben te is. inkább ezen gondolkozz mint egy bosszún. beteg emberen minek bosszút állni?

elég baj az neki hogy ilyen húzásokra kényszeríti a beteg elméje.

neki súlyosabb kisebbségi érzése van mint neked, csak túlkompenzálja. azért kellenek neki ilyenek hogy biztonságban érezze magát.

2016. dec. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
39%

Jaj ne támadjátok már! Épp elég lehet neki amibe került. Elcseszte ja, de most már nem tudja vissza csinálni. Segítségért jött ide.


Viszont nem értem, hogy szakítottatok, de még ott laksz? Vagy mi? Mert akkor nem a bosszún kellene gondolkodnod, hanem hogy hova költözzetek és miből tartsd el magatokat.

2016. dec. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
25%

ez egy gyenge önértékelési zavar. ti hülyék meg rátesztek egy lapáttal.

tedd fel magadnak a kérdést, ha lenne havi félmillió jövedelmed, meddig maradtál volna vele az első verés után? én nem megfelelő hangnem miatt is szakítottam már, igaz én se az első után.

a diktafon nem újdonság. nekem az exem a hiváslistát és az smseket böngészte a mobilomban... ez majdnem ugyanaz.

az ilyen emberekkel nem szabad együtt élni.

de mindenekelőtt kezd el keresni a saját értékeidet. biztos jó vagy valamiben te is. inkább ezen gondolkozz mint egy bosszún. beteg emberen minek bosszút állni?

elég baj az neki hogy ilyen húzásokra kényszeríti a beteg elméje.

neki súlyosabb kisebbségi érzése van mint neked, csak túlkompenzálja. azért kellenek neki ilyenek hogy biztonságban érezze magát.

2016. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%
Anyukádhoz nem tudsz költözni? Előtte hol laktatok?
2016. dec. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
97%

ez a pasi rondán kihasználja azt, hogy kiszolgáltatott helyzetben vagy. MIért vagy még vele? Mire vársz? Arra, hogy legközelebb a gyereket veri meg, mert pl. sír?

Rendezd az életedet. Védőnő, családsegítő, anyaotthon... bármi. Ahogy előttem is írták, gyereket a bölcsibe, és keress munkát. Vagy tanulj valami szakmát. Támogatást kaphatsz. Vannak pár hónapos képzések, használd ki a lehetőségeket.

És még valami: nem lesz könnyű, sőt, rohadtul nehéz lesz. Főleg lelkileg, de fizikailag is. Az eleje kegyetlen, de hidd el, megéri, mert a végére kialakul a saját életed. És ne állj össze az első pasival, aki szépet ígér. Válogasd meg a partnereidet! Rád fog találni egyszer egy normális férfi, de ehhez az kell, hogy ésszel élj, és alakítsd a sorsod, ne pedig sodorjon az élet.

2016. dec. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!