Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha lehalgatott...

Mit tegyek ha lehalgatott valaki az otthonunkban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

2hónapja költöztem páromékhoz pontosabban az anyjával, az apjával és vele élek meg a kislányommal, nem a mostani párom az apja, így élünk öten, a szülők és a párom egész nap dolgozik én a kislányommal vagyok itthon. Jó a kapcsolatom a szülőkkel és eddig párommal is az volt de ma minden megváltozott mikor kiderült hogy hetek óta egy diktafont rejteget a házban és ha ők elmennek dolgozni egész nap engem lehallgat hogy mit csinálok, kivel beszélek stb.

Pár hete mikor vásároltunk nagyon egyedül akart menni a műszaki cikkekhez az üzletben hogy ő nekem néz karácsonyi ajándékot közben amint ma kiderült egy diktafont vett amivel lehallgat.

Ma mutatta meg és igaz hogy nincs rajta semmi olyan amivel nekem ártani tudna vagy bármi amitől félnem kéne csak például ha beszéltem telefonon anyukámmal vagy az ő anyukájával meg még pontosan nem tudom mit vett fel de ezeket mutatta.

Viszont akkorát csalódtam benne hogy szakítottunk és végig röhög rajtam nagyon bánt a dolog, azt mondtam neki feljelentem de azt mondta letagadja mint ahogy azt is hogy volt rá példa hogy megvert stb.

Mit tudok tenni ? Nagyon idegesít, egy beteg őrült és ezért bosszút akarok állni rajta. Segítsetek, valaki mit lehet ilyenkor csinálni hogy ezt megbánja ?


2016. dec. 3. 01:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

Az, hogy megvert, azért már fel lehet jelenteni. Diktafon? Beteg barom.. :/

Nehogy visszakönyörögje magát

2016. dec. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%

Miután odaköltöztél akkor vert meg?

Tényleg nem normális ! Diktafon,eszem megáll! Hagyd ott a francba,mi jön még ezek után??

2016. dec. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha még mindig ott vagy vele, nála egy lakásban akkor nem sokat tudsz tenni. Lenne saját életed, saját lakásod, ahova elmehetnél, nyüszítene a küszöbödön aszem. Így viszont minden tekintetben kihasználja a kiszolgáltatott, függő helyzetedet és hiszi ő a császár. Így vagy úgy de az ilyen palitól jobb megszabadulni és többet soha vissza nem nézni.
2016. dec. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor vert meg mikor már itt laktam náluk, de annyira könyörgött hogy bocsássak meg hogy megtettem már csak azért is mert nincs senkim a gyerekemen kívűl és nemtudok hova menni de már rég elhagytam volna mert észrevettem hogy kihasználja a helyzetemet és tudja bármit csinál nem tudok mit tenni, tűrnöm kell még azt sem tudom reggel mit fogok csinálni a másfél éves kislányommal menjek az utcára...?

2016. dec. 3. 02:57
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Semmiféle vérrokonod nincs akihez mehetnétek esetleg ? Vagy anyaotthon, nézz utána mik a feltételei, milyenek az állapotok, körülmények, mibe kerül, stb. stb. aztán mérlegelj és dönts, de ne-hagyd és ne tűrd, hogy a kapcája legyél egy ilyen embernek.
2016. dec. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Gratulálok. Így kell ezt, egyik kapcsolatból a másikba, nulla háttér, nulla jövedelem, élősködés. ...Kapd össze magad. Keress munkát, vegyél ki egy szobát és állj a saját lábadra.
2016. dec. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%
Hááát...Akármennyire is sajnálatos,felháborító ez a dolog,de süt az írásodból,hogy semmi másod nincs,csak a lyuk a lábad között.6-os válaszolóval értek egyet!Bosszút állni?Minek?Most is csak vele foglalkozol,ahelyett,hogy családsegítőben,anyaotthonokban érdeklődnél,és bújnád a netet az állások után.Van egyáltalán végzettséged?
2016. dec. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Meg mi az,hogy "otthonunkban"?Az nem a te otthonod.
2016. dec. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
52%
Reálisan nézve úgysem fogod elhagyni az őrült pasidat, mert jobb ha lehallgatnak, mint az anyaotthon. Itt nincs miben tanácsot adni. Ha idősebb lesz a gyerek akkor azért próbálj meg saját életet kezdeni. Illetve ha kidob a párod, akkor nem tudom mi lesz veletek, elvileg nem rakhat utcára a gyerek miatt, de gondolom nem vagy bejelentve hozzá.
2016. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
A gyereket is a semmire szülted, vagy volt munkád és kapsz GYED-et? Ha ez utóbbi, akkor irány egy albérlet, de élek a gyanúperrel, hogy a családi pótlék és a gyes az össz bevételed. Akkor az úgy 38 ezer ft.- körül mozoghat. Nem sok, de valamire elég. Felkeresel segítséget, akár NANE, ha vert is, vagy jelzed a védőnőnek, elbattyogsz a családsegítőbe, van jópár lehetőség. Kérsz elhelyezést anyaotthonba (nem, nem rosszabb, mint az, hogy valakit testileg-lelkileg terrorizálnak, egy szükséges lépés, ami nem állandó, ugródeszka csupán), a gyereket beadod bölcsödébe és keresel állást sűrgősen. Mivel elmondásod szerint se kutyád, se macskád, az sem lehet szempont, hogy hol élsz, mert bátran költözhetsz olyan régióba, ahol több a munkalehetőség, Budapestre teszem azt, kérj ottani elhelyezést. Az nem megoldás, hogy tűröd a megaláztatásokat, vernek, lehallgatnak. Anya vagy, nem csak a saját életedért, elsősorban a kiszolgáltatott gyermeked sorsáért is felelős vagy. Szorítsd össze a fogad, nagy levegő és indulás. Amíg segítséget kérsz (teszem azt jövő héten), addig nem kell semmit sem otthon mondani és utána sem kell az orrára kötni a helyzetet, ha rendeződött a sorsod. Ha megvan a helyed összepakolsz és mész. Pár hónapnyi munkával (ez eltarthat egy évig is) össze lehet szedni annyi pénzt, hogy egy pici szobát, albérletet keríts, ebben majd mind segítenek. Ilyen hátrányos szociális helyzetben azért vannak lehetőségek. Az egyetlen dolog ami biztos, hogy nem kell ezt elviselned és bár kegyetlenül hangzik, nincsen arra semmi mentséged, hogy mindennek a gyerekedet kitedd. Megszülted, oldjad meg, ez már a Te dolgod. A tartásdíjjal mi van? Édes mindegy a vér szerinti apa nevén van-e avagy sem, kutya kötelessége fizetnie utána, már ha volt egyáltalán per. Ha nem, akkor rendezned kell ezt is, elismerte valaki egyáltalán az apaságot nyilatkozatban, tisztázott a gyermek családi jogállása? Sok-sok kérdés. Igazán sajnálom a helyzetedet, de avval, hogy lemész kutyába nem segítesz senkinek sem, csak végképp bebetonozod a kiszolgáltatott helyzetbe magatokat. Lépj, ha te nem teszed, nem fogja helyetted senki sem!
2016. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!