Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira szeretem! Mit tegyek...

Annyira szeretem! Mit tegyek hogy meg tudjon bocsájtani?

Figyelt kérdés
a barátommal 4 évig jártunk, de vége lett pár hónapja! Mindketten hibásak vagyunk, de most nagyon megbántottam, hazudtam, stb... Ő is nagyon szeret engem én is őt. de fél újrakezdeni. Már próbáltam vele beszélni sokszor, de azt mondja, hogy időre van szüksége. Ezt megértem, de annyira hiányzik ,és nem bírom nélküle. Mit tehetnék még? Voltatok hasonló helyzetben? És mivel győztétek meg a párotokat? Olyan válaszokat nem kérek, hgy felejtsem el, lépjek tovább...
2010. ápr. 29. 22:23
 1/4 A kérdező kommentje:
AMÚGY 22 éves vagyok, ő 27
2010. ápr. 29. 22:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Adj neki időt. Ne zargasd. Ha kellesz neki úgyis fog keresni. Mit csináltál ha meg szabad kérdezni??
2010. ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit válaszolnék erre, hogy miért haragudott meg Rád ennyire.
2010. ápr. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez az "időre van szükségem" csak duma. Ha szeretne, örülne, hogy veled lehet(ne). Ha szeretne, nem félne.


Egyébként a szeretet azt jelenti, hogy ha el akar menni, elengeded.

2010. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!