Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy adjanak pénzt orrplasztikára?

Figyelt kérdés

A "nemkellaz" meg a "biztos nincs veled semmi baj" és a "fogadd el magad" válaszoktól kíméljetek!

Már kiskoromtól kezdve baszogatnak a külsőm miatt, mostmár odáig jutottam, hogy az utcán is kiröhögnek. Nyáron leszek 18 éves, és az életbiztosításom is lejárt, és apu megígérte, hogy én kapom meg az... izét (nem tudom mi a neve :D) szóval a pénzt, ami biztosítás után jár, de berakják betétkönyvbe. Ezzel csak az a baj, hogy pont abba a takarékba, ahol anyum dolgozik, ezért nem tudom sutyiba kivenni...

Tudom hogy mások sokkal nagyobb problémákkal küzdenek, de az is igaz, hogy mindenkinek a saját kínja a legnagyobb, ami az én esetemben egy nem túl esztétikus fejszerkezet :/

(tehát az "örülj hogy nincs ennél több gondod az életben" válaszok sem érdekelnek)


2010. ápr. 29. 20:22
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
94%

Hát, lehet, hogy én vagyok az egyetlen, de teljesen megértelek. Akinek nincs efféle gondja, az egyszerűen nem tudja felfogni, mennyire tönkre tudja tenni az életet például egy nagy orr. Lehet, hogy most ki fogtok röhögni, csak nyugodtan, de nekem sincs éppenséggel kis orrom, és tudom jól, mennyire kellemetlen.


Én azt tanácsolom, hogy vedd rá a szüleidet, ne próbálj sunyiban csempészgetni, inkább állj velük szembe, és mondd el, mi a célod a pénzzel, és hogy boldogabb lennél, ha túl esnél a műtéten.

Persze, nem fognak az első beszélgetésre megenyhülni valószínűleg, ezért kitartónak kell lenned, vagy a másik lehetőség, hogy munkát vállalsz, de akkor még várnod kell egy kis időt, mire összegyűl a pénz...

2010. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
39%
Hát ha kinevetnek az utcán akkor gondolom nem a nózid miatt.Különben meg megműttetheted de az nem változtat majd semmin..sőt szerintem azon nevetnek majd..
2010. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk aki itt le akarják beszélni csak kicsit gondoljanak bele abba, milyen érzés az úgy végigmenni az utcán vagy bemenni egy közösségbe, ahol az átlagtól eltérő kinézeted van. Most legyen az egy orr, egy fül, vagy száj vagy tökmindegy. Vagy úgy végigmenni egy társaság előtt, hogy azt hallod hogy "Nézd már milyen a(z)....."
2010. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

idézek:Köszönjük érdeklődésed!

Plasztikai beavatkozásaink nagy részét általában 18 éves kortól ajánljuk elvégezni. Orrplasztika azért nem javasolt hamarabb, mert a csontos részek még kialakulóban vannak, így a következő években még változhat az orr, a végleges formája csak később alakul ki. Célszerű akkor belevágni a műtétbe, amikor már lezajlottak ezek a folyamatok a szervezetedben, hiszen szakemberünk ekkor tud csak pontos képet adni Neked a várható eredményekről.


Azt javasoljuk, várj még egy pár évet, és ha úgy döntenél később, hogy szeretnéd elvégeztetni a korrekciót, szeretettel várunk Orvosi Központunkba!


Minden jót kíván:

Az Aesthetica csapata


szóval,várj még mert alakulóban vannak a csontjaid.és lehet a műtét után pár évvel megint csúnya lenne.szerintem kezdj el gyűjteni és mire összejön az ára addigra már nem változik a csontozatod sem.megértelek,hisz az önbizalom fontos.ha neked jobb lenne csináltasd meg.ezt te érzed.de várj még 2-3 évet.


árak: Orrplasztika (csontos+porcos): 340 000-550 000 / 445 000


Orrplasztika (porcos)ára: 180 000 - 320 000/ 250 000

2010. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

sokadik hsz vagyok.


Én nem beszélem le, beszéljen velük.


Kérdező, milyen anyagi körülmények között éltek? A szüleid tudnak neked egy lakást venni csak úgy?

Ez tényleg "költőpénznek "szánják?

2010. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek. Tudom milyen az, ha ilyenek miatt bántják az embert. A mai napig kapok megjegyzéseket. Nekem is nagy az orrom, de valahogy a fejem is el van cseszve. De sorolhatnám.... tiszta genetikai selejt nézz vissz a tükörből. :)

Tudom milyen érzés elmeni a tükör előtt, vagy ha fotón találkozol magaddal.

Bennem is felmerült a műtét lehetősége, de szerencsére nem léptem.

Arra voltál kiváncsi mit tehetnél ebben a helyzeteben:

Beszélj a szüleiddel! Őszintén! Hogy miylen problémákat okoz és ha ez a probléma nem lenne miben lenne jobb az életed!A szüleid bizonyára a legjobbat akarják neked.

De amúgy én lebeszélnélek a műtétről! Írj privátot, ha gondolod! Férfi vagyok amúgy.

2010. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
20:48 as vagyok.Képzeld nekem milyen végigmenni most vették le a fogszabályzóm tiszta sárgák a fogaim holott 3szor is megmosom étkezés után.Nem mosom rosszul nekem egyszerűen ilyen..de én beletörődök nem mindenki véleményére adok sőt..nem kell mindenkinek tetszeni.. ha meg képet nem tudsz magadról tenni akkor magadra vess igy normális válaszokat úgysem fogsz értékelni...
2010. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
71%
Egyeztetünk időpontot, ingyen és bérmentve orrbaverlek,biztos jobb lesz,mint az eredeti.
2010. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
66%

[link]

Itt az én orrom :(

2010. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
ha szüleid is úgy látják, hogy baj van az orroddal, és emiatt tényleg randa lennél, akkor ha beszélsz velük biztosan kifizetik. de nem lehet, hogy csak te nem vagy eléggé elégedett magaddal? az is lehet, hogy csak ugratnak a barátaid. néha nekem is megjegyzik, hogy nagy az orrom, de nem veszem fel, mert életemben csak kétszer fordult elő. igaz tényleg nagy, a tükörben látom, de ezen kívül annyi minden számít még. ha meg mondják neked, hogy szép vagy, akkor miért számít, ha egy két ember szól az orrod miatt? senki sem tökéletes! ikább az számít hogy jól érezd magad.én nem tudom elképzelni hogy olyan förtelmesen nagy orrod lenne, mint amilyennek te képzeled, mert szerintem a szüleid nem ellenkeznének..:)
2010. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!