Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy adjanak pénzt orrplasztikára?

Figyelt kérdés

A "nemkellaz" meg a "biztos nincs veled semmi baj" és a "fogadd el magad" válaszoktól kíméljetek!

Már kiskoromtól kezdve baszogatnak a külsőm miatt, mostmár odáig jutottam, hogy az utcán is kiröhögnek. Nyáron leszek 18 éves, és az életbiztosításom is lejárt, és apu megígérte, hogy én kapom meg az... izét (nem tudom mi a neve :D) szóval a pénzt, ami biztosítás után jár, de berakják betétkönyvbe. Ezzel csak az a baj, hogy pont abba a takarékba, ahol anyum dolgozik, ezért nem tudom sutyiba kivenni...

Tudom hogy mások sokkal nagyobb problémákkal küzdenek, de az is igaz, hogy mindenkinek a saját kínja a legnagyobb, ami az én esetemben egy nem túl esztétikus fejszerkezet :/

(tehát az "örülj hogy nincs ennél több gondod az életben" válaszok sem érdekelnek)


2010. ápr. 29. 20:22
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy hogyan, nem tudok hozzászólni, nekem egy baleset miatt majdnak megcsinálták tb-re, de inkább ne próbálkozz az orrod szétverésével...

A nyugalomhoz egy jó tanács:

számolj magadban. szépen lassan. ha gyakorolsz, elég sokáig ki lehet bírni, anélkül h elordítanád v elbőgnéd magad. Nekem legutóbb másfél óráig sikerült. amikor úgy ereztem h kiabálni akarok, v bőgni, akkor elkezdtem a terítőn számolgatni a motívumokat.

de ha ennyire zavar, akkor tényleg nem gáz ha meg akarod csináltatni.

említetted már nekik? vagy most akarod először előhozni a témát?

2010. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
kép lesz?
2010. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
80%

Hogy-hogy le tudtad írni azt a szót, h "baszogat"....nincs már trágárságszűrő??? :O


BASZOGAT BASZOGAT BASZOGAT

2010. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

20:34 es vagyok.

Persze, most azt mondod, hogy neked sokkal fontosabb a szép nózi, mint a kocsi, a lakás vagy a tanulmány.

És akkor most gondolkodj el, hányan vannak olyanok, akiket kilakoltatnak, mert nem tudják fizetni a törlesztőrészletüket, albérletben élnek 10-20 éve.És állandóan a buszt kell várniuk, ha a gyerek megbetegszik és be kell vinni az orvoshoz, mert nincs kocsijuk.

2010. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
61%

igen, lehet hogy a te pénzed, de mivel a szüleid rakták össze, ezért szerintem nem te döntöd el egyedül, hogy mire szeretnéd költeni. időzejelben fontosabb dologra kéne elkölteni, ami arra van tényleg, hogy az életben indítson el. ha ilyesmire kell egy lehetőséged van, te dolgozol meg ennek az áráért.

anyuka

2010. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Megint én vagyok.


Aztán ha megcsináltatod az orrodat, akkor majd ott fogsz ülni a kis tükörrel a kezedben, a pároddal a szülői házban és azt mondogatod majd, hogy milyen boldogok is vagyunk, mert szép az orrom.

2010. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
62%

istenem, ne próbáljatok már a lelkére beszélni, most abból a +100ezerből (nemtudom mennyi egy orrplasztika) később ha netán kilakoltatnák vagy akármi, akkor max +1 hónapig bírná ... egy orrplasztika ára semmi, mellesleg akik most éheznek stb azoknak sem lesz jobb ha inkább megtartja a pénzt magának.

ha a szülők nem akarnak adni, akkor viszont nincs mást tenni, menj el dolgozni, hacsak nem vagytok olyan jó anyagi körülmények között, akkor nem fogják meggondolni magukat csak úgy 1-2 kedves szó után. próbálkozni mondjuk lehet, próbáld olyasmikkel hogy utána egy évig nem kérsz semmit(persze ezt egy idő után úgyis elfelejtik és ugyanúgy adnak pénzt, akármit-max nagyobbakat nem nagyon), vagy mondjuk ígérd meg hogy ezentúl jó leszel:D nemtudom beszéltetek-e már a szüleiddel, de próbáld meg meggyőzően előadni magad, ha meg látszik hogy semmiképp nem mennek bele akkor keress munkát, ezt tudom csak mondani..

19/l

2010. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

2.vagyok,kedves kérdező


Nézdd mekkora orrom van :O


[link]

2010. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

"A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:36"


Nem, még sosem említettem előttük...de már előre félek :D


Egyébként a diákmunkával lehet hogy előbbre jutnék... mondjuk nem pénzszerzéssel, hanem attól "rohadtul ki lennének bukva, hogy a lányuk már dolgozik, mert az olyan,mintha ők már nem tudnának eltartani"(ezt ők mondták)tehát lehet hogy inkább "megszánnának+ :D

Nem életegyengetésre volt félretéve (ők most azt gondolják, hogy ruhákat akarok belőle venni. (igaz valamennyire kiismertem már őket, de ez még tőlük hallva is vicces) x'DDD).

2010. ápr. 29. 20:45
 20/40 A kérdező kommentje:

Ez nem nagy! o.O

és róülam kép nemlesz =P

2010. ápr. 29. 20:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!