Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kotont találtam a bátyám...

Kotont találtam a bátyám cuccai között! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mint minden kishúg,akivel egy utolsó szemét a bátyja,én is turiztam a bátyám cuccai között!Tudom,ez nem szép dolog.Egyszer,épp a barátnőm vette észre!Sajnos tudom hogy ezt a "titkot" nem tudom magamban tartani! mit tegyek! (Bátyám 14 és fél,és 12 és fél éves vok)
2010. ápr. 27. 21:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem biztos hogy csinálja már a dolgot a nagytesó. Nálunk általánosban a fiúk azért vettek kotont, hogy poénkodjanak vele. Kérdező, ha ki akarsz szúrni a bátyáddal, fújd fel a gumit, fess rá arcot, és akaszd ki a szobájába. Anyuéknak ne szólj, az köcsögség lenne... azért a minimális bajtársi összetartás legyen meg a testvérek között minden körülmény között.
2010. ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
21:41 véleményét osztom...
2010. ápr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Még mindig jobb,mintha gumi nélkül akarna belevágni a dolgokba,Neked meg egyébként sincs sok közöd hozzá!Először is nőj fel,másodszor ne ilyesmikre fecséreld a felesleges energiáidat,hogy ide ilyen kérdéseket rakj fel,hanem egyéb dolgokra!
2010. ápr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%

Lehet hogy a suliban kapták !! Az Én 14 éves húgomnál is volt már , és mutatta hogy ilyet kaptak a suliba , meg tampont , betétet bla bla !


Inkább ha már sexel , akkor védekezzen , minthogy 14 évesen apuka legyen .... NEM???

2010. ápr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
KAMU :D) bocsi de még nem irták ezt szoval kellene , már hiányoltam :) Amugy szerintem sz.ard le , mi mást tehetnél
2010. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagyon ki akarsz vele cseszni akkor egy tüvel kicsit lyukazd ki a kotont :) uhh az mekkora lenne :D
2010. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
91%
Ne foglalkozz vele.Az ő dolga hogy mit csinál.Vagy ha lehet akkor védd is meg.ilyen egy jó tesó.Egyébként meg nagyon szemét dolog turkálni másnál
2010. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
61%
Pár év múlva mi lesz? 6éves gyerek ír ide hogy a 8éves bátyjánál kotont talált?Úr isten:O
2010. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
67%

21 43 vagyok.

kedves lepontozók:

miért is lettem lepontozva? mert azt írtam

12 év alatt nem kell még a szex?

meg hogy nem kell szólni mert természetes dolog?

vagy mi a f@szért?

2010. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
kamu volt!bocs,de nem hagyhattam ki
2010. máj. 1. 07:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!