Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányomnál egy olyan dolgot...

Lányomnál egy olyan dolgot találtam amit nem kellett volna meglátnom. Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Megkért telefonon hogy huzam át az ágyneműt mert ő nagyon későn fog haza érni.. Meg is tettem de az ágya alatt egy dobozban találtam egy vibrátort.. Most kivagyok bukva.. mert ő még hát na hogy is fejezzem ki magam nem él nemi életet.. 17 éves. Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 13. 13:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%
Mi a probléma ezzel?
2011. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
Örülj neki, így legalább terhes nem lehet, az élvezetet pedig senkitől sem szabad megvonni. Nincs ezzel probléma, hagyd szó nélkül.
2011. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%

Sehogysem reagálnék.nekem a szüleim óvszerespapirt találak,nem szoltak érte semmit.

A maszturbálás normális dolog tudtommal.

2011. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem igazából az sokkol téged, hogy felnőtt a lányod. Hidd el, hogy ez teljesen normális. 17 éves korban már vannak szexuális igényei, és így elégíti ki.

Az sem 100%, hogy nem él nemi életet. Lehet, hogy csak te nem tudsz róla. (Pl. tegnap még azt írtad volna, hogy "a lányom nem használ vibrátort", pedig használ, csak te nem tudtad.)


Szóval nyugodj meg, a vibrátor egy egészséges dolog. Tedd vissza a dobozba, és meg se említsd neki. Csak zavarban lennétek mindketten.

2011. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 ava87 ***** válasza:
86%
Hát ezek szerint mégis él nemi életet, csak partner nélkül. Jó, ez valószínűleg tényleg nem a te szemednek volt szánva, jobb is lett volna, ha nem találod meg, de szerintem próbálj meg nem tudomást venni róla. Ha nem vibrátorral, akkor máshogy oldaná meg a dolgot, hiszen ebből is látható, hogy igénye van rá - ami egyébként szerintem teljesen normális dolog.
2011. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%

13:40es.vagyok.


már csak azért is ugy kell tenned mintha meg se láttad volna mert ágyneműhuzásra kért meg,nem arra hogy átkutasd a dobozát.

2011. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
93%

Hogy találhattál az ágya alatt dobozban vibrátort miközben húztad az ágyneműjét?

Egyébként ne foglalkozz vele, ez teljesen normális, hogyha felhoznád a lányodnak az neked is kínos lenne meg neki is, ezen nincs mit megbeszélni.

2011. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
73%

Én használok vibrátort.Távkapcosltban élek a férjemmel havi egyszer kétszer vagyunk most együtt,amig nincs itt,addig van a vibrátor.Legalább nem megyek mással kufircolni.

A vibrátorba semmi rossz nincs.Tedd vissza,vagy kérdezz rá,de semmiképp ne szidl le és ne tilsd meg neki,mert megtiltani nem lehet az iylet.És 17 évesen már tuti van nemi élete,de a vibrátort sem oknélkül dugta el előled

,lehet a reakciót sejtette.Megkell beszélni mindent hoyg késöbb bizalommal menjen hozzád.


29N

2011. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne csinálj semmit. Nem tudom hogy ez miért akaszt ki annyira. Ő már 17 éves, már régen érdeklődhet a téma iránt.
2011. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
lepedőjét is kicseréltem. azért láttam meg az a dobozt..
2011. júl. 13. 13:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!