Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányomnál egy olyan dolgot...

Lányomnál egy olyan dolgot találtam amit nem kellett volna meglátnom. Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Megkért telefonon hogy huzam át az ágyneműt mert ő nagyon későn fog haza érni.. Meg is tettem de az ágya alatt egy dobozban találtam egy vibrátort.. Most kivagyok bukva.. mert ő még hát na hogy is fejezzem ki magam nem él nemi életet.. 17 éves. Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 13. 13:35
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%
Az Istenért sem bántanálak meg, de te miből gondolod,hogy nem él nemi életet? Azért mert nem meri elmondani?
2011. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem annyira nem is akarta a lányod titkolni, ha megkért ágyneműhúzásra. De hagyd, ne beszélj erről vele.

Ez az ő magánügye.

Bár a mi időnkben még ennyi idős korunkban eszünkbe sem jutott, hogy nők és férfiak vagyunk ...:-)

Változik a világ...

2011. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
70%

Ne legyél ki akadva!Inkább ülj le vele és beszéljetek a szexről,ha még nem volt meg!Őszintén.Ha ciki, ha nem..manapság is, és régen is ez tabu téma volt, de a mai világban már jó lenne ha rájönnének az emberek, hogy erről beszélni kell, mert sok mocskos pasi van, meg AIDS, gombák..stb.

Elhiszem, hogy ledöbbentett, valószínűleg én is megdöbbennék, de szerintem még mindig jobb, mint ha egyszerre 3 pasival kavarna...

2011. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
51%

Nekem az a véleményem, hogy teljesen normális hogy igénye van a kielégülésre. Már a kisbabák, kisgyerekek is ,,játszanak" magukkal, ez természetes dolog. Megértem hogy meglepett és kiakadtál, hogy találtál egy vibrátort a lányodnál, de ne szidd le mert ez esetlek kihathat a további szexuális életére. Ugyanakkor örülj neki, hogy nem csinálja minden nap más más pasival.

És én sem mernék mérget venni rá, hogy a lányod nem él nemi életet, lehet hogy csak Te nem tudsz róla. Ha esetleg annyira érdekel, akkor üljetek le, beszéljetek ilyen dolgokról, de ne tiltsd és ne szidd le!

2011. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
64%

Hogy kezeld? Sehogy. Láttad, kész.

Inkább - ahogy más is írta - arra törekedj, hogy őszinte legyen veled, és elmesélje, ha van kapcsolata. Inkább vidd el te magad a nőgyógyászhoz fogamzásgátlóért, minthogy egyszer csak bejelentse, hogy babaát vár.

Lehet, hogy igazad van, és nincs senkije, de legyen olyan a kapcsolatotok, hogy elmesélje, ha lesz.

2011. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
89%
Ha jófej anyuka szeretnék lenné,akkor inkább az zavart volna h. ezt nem osztotta meg velem.AMúgy ezek szerint te nem vagy ebbenn jártas, esetleg kérd meg h. neked is vegyen egyett és akkor meg tudod ő miért is használja.Amúgy még mindig jobb mintha jött-ment pasikkal gyakorolna.
2011. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt a gyerek. Ne pánikolj!
2011. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
71%
Miért nyitottad ki a dobozt?
2011. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
83%
Én már ötévesen sem voltam aszexuális.
2011. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
83%
nem is biztos, hogy nem él nemi életet.
2011. júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!