Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám nagyon beteg Túl fogja...

Apukám nagyon beteg Túl fogja élni?

Figyelt kérdés

Nagyon kiborúltam mikor megtudtam hogy az apukám

beteg.Az anyukámmal már 9 éve kb. elváltam de

minden második szombaton-vasárnap apánál alszom/vagyok.

Nagyon lefogyott, fáj a hasa.A betegsége szerintem halálos.:(:(:(

Vastagbél daganat...és rosszindulatú

Mikor megtudtam összeomlottam összeestem és nem érdekelt semmi és senki csak apa.Orvoshoz is elvittek de nem szoltam egy szót sem senkinek, azthiszem mára már ha belegondolok jobban vagyok de mindig könny szalad a szemembe ha meglátom apukámat.Beszélni is nehéz erről.Youtube-n mindig nézek ilyen Édesapám emlékére videókat szinte mindeggyiket végig sírom...Ha apukám meghal (ezt megmondtam anyukámnak is) esküszöm felvágom az erem vagy nem tudom de tuti hogy apa nélkül nem fogok felnőni. 12/L


2010. ápr. 27. 12:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal lehet még apud,hisz a gyermekei is fiatalok. A legfontosabb hogy cukor mentes diétán legyen,mert a cukor a rákos sejteknek a legjobb táptalaj.

S az a tea az ténsyleg jó:) Ne dobd el magadtól az életet:)

Jobbulást apudnak és tényleg ne add fel. 24/L

2010. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:(

Nagyon sajnálom....:(

De ne szomorkodj, és tényleg véletlenül se légy öngyilkos. Rengeteg ember túlélte már és túl fogja élni a halálos betegségeket! A vastagbéldaganatot azt hallottam, hogy könnyen meg lehet gyógyítani. Legyél sokat apukáddal, érezze hogy szereted, és akkor ő is meg szeretne majd gyógyulni..

és imádkozz! ez nagyon fontos!


14/L

2010. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem vagyok olyan nagy apás de nekem se lenne könnyü ha meghalna! 12/F
2010. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is azt mondom, hogy ne nézegess "apukám emlékére" videókat, és ne arra gondolj, hogy nemsokára meg fog halni, mert ez egyáltalán nem biztos! A rákbólsokan felgyógyulnak. Vegyétek fel a kapcsolatot a Rákellenes Ligával!

[link]

Megpróbálhatod a kapcsolódó lelkisegély szolgálatot is felhívni, lehet, ők szakszerűbb segítséget adnak arról, hogyan kell a beteg hozzátartozó felé közeledni.

"Ingyenes lelkisegély-szolgálatunk: 06-80-505-675, lelkisegely@rakliga.hu"

Az alternatív gyógymódokról beszélj vele, próbálja ki őket, ártani nem árt sem a diéta, sem a tea. Amit én tudok, egy Avemar nevű készítmény rákosoknak:

[link]

Mutasd meg a linket apukádnak.

Ha az élet forog kockán, mindent ki kell próbálni.


Másik dolog: legfontosabb az lenne, hogy kettesben beszélgess apukáddal. Kérd meg, hogy vigyen el valahova, fagyizni, sétálni, akármi, úgy, hogy más ne legyen ott. Mondd el, nem azért kéred ezt, mert utálod az új párját, vagy annak a lányát, szó sincs erről, hanem mert kettesben szeretnél vele lenni.

Ha beszélgetnétek őszintén egy jót, mindkettőtöknek jobb lenne. Mondd el neki, mennyire félted - remélhetőleg ő is el fogja mondani, hogy mindent megtesz, hogy Veled maradhasson.

Szorítok Nektek!

29/N

2010. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező , hogy van az apukád?
2010. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamámnak már 1 éve növekedett a bélrákja mikor diagnosztizálták. sürgősen megműtötték volt 12 kemoterápián és már arra se emlékszik h volt baja...meggyógyult
2010. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy butus! Persze, hogy megdöbbentő tud lenni, ha valakinek az édesapja rákos. De ma már nagyon fejlett az orvostudomány, még ha nem is rák terén. De hidd el, mivel időben felfedezték, túl fogja élni! Sok sikert kívánok neki a gyógyulásban. Nem lesz egy könnyű menet, valószínűleg a kemoterápia megviseli majd, de hidd el, meg fog gyógyulni! Csak erre gondolj, és ne a butaságokra. (Érfelvágás.) Megértem a fájdalmad, de fő az optimizmus! (Az én édesapám is beteg, de nem gondolok arra, hogy meghal. Minden percet vele töltök, amennyit csak lehet!) Sok sikert neked és kitartást drága kicsi lány!
2010. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
58%
jobban van?:)
2010. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 OliaTIRA ***** válasza:
az en anyukam 2eve halt meg hasnyalmirigy-rakban attetes volt mar. ha engedte volna megmuttetni magat lehet hogy meg most is elne. / apukad remeljuk meggyogyul.
2010. júl. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon sokat segítettetek nekem!Apukámat megműtötték 2 hétig az Intenzív osztályon volt...most már a 7-dik hetet tölti a korházban mert még mindig folyik neki a váladék...hálistennek most 2és fél napra saját felelősségére hazaengedték...ma megy este vissza...én jól vagyok, mint eddig de aggódom érte mert nagyon szeretem!
2010. aug. 1. 12:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!