Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám nagyon beteg Túl fogja...

Apukám nagyon beteg Túl fogja élni?

Figyelt kérdés

Nagyon kiborúltam mikor megtudtam hogy az apukám

beteg.Az anyukámmal már 9 éve kb. elváltam de

minden második szombaton-vasárnap apánál alszom/vagyok.

Nagyon lefogyott, fáj a hasa.A betegsége szerintem halálos.:(:(:(

Vastagbél daganat...és rosszindulatú

Mikor megtudtam összeomlottam összeestem és nem érdekelt semmi és senki csak apa.Orvoshoz is elvittek de nem szoltam egy szót sem senkinek, azthiszem mára már ha belegondolok jobban vagyok de mindig könny szalad a szemembe ha meglátom apukámat.Beszélni is nehéz erről.Youtube-n mindig nézek ilyen Édesapám emlékére videókat szinte mindeggyiket végig sírom...Ha apukám meghal (ezt megmondtam anyukámnak is) esküszöm felvágom az erem vagy nem tudom de tuti hogy apa nélkül nem fogok felnőni. 12/L


2010. ápr. 27. 12:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon apás vagyok, és nem tudom mi lenne velem nélküle.Használjatok ki minden lehetőséget az együttlétre, és beszéljetek a betegségéről.Tudd pontosan, hogy mire lehet számítani.És ne feledd:A remény hal meg utoljára.
2010. ápr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

És ne vágd fel az eredet, jó? Igy akarnál bizonyitani apukádnak, hogy ily módón el menekülsz az élet elől?

Sajnos emberek születnek és meghalnak.

Sajnálom..Én se tudnám elviselni..de biztos h nem vágnám fel!

2010. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézegess ilyen videókat, ezek csak azt a meggyőződésedet erősítik, hogy meg fog halni. A vastagbéldaganat az egyik legjobban gyógyítható. Mutasd ki szeretetedet Apukád felé, legyél vele sokat, és őt bátorítsd.
2010. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Először is fejezd be, hogy ilyeneket nézel a youtubon. Remény meg mindig van. Függ attól is, hogy apud betegsége milyen stádiumban van. Ha korai, azt nagyon jól lehet gyógyítani. Igaz, csak 12 éves vagy, tehát anyagilag korlátozott, de próbáld rábeszélni apudat anyudat, hogy keresség az alternatív megoldásokat, pl van egy cOD nevű tea, amitől több rosszindulatú vastagbéltumoros felépült ( vagyis ennek a segítségével is, a kemo mellett) Nem hülyeséget beszélek, sajnos sok tumorossal találkozom. És sokat tehetsz azzal ha eltereled apud figyelmét, sokat vagy vele, közös programokat csináltok. Nagy teher lesz ez neked , de legyél bátor ne félj, most apudnak lesz szüksége rád.
2010. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

figy,vastagbélrákos elég közeli rokonom van,gyógyulófélben...3 lrgjobb korházban mondták hogy meghal 3 hónapon belül,DE cod tea plussz intravénás c-vitamin,és ha nem is makkegészséges,de eltelt 2 év és nem látszik rajta,2 kisgyerekkel elvan

ugyhogy nyugi,inkább alternativ kezelésekről olvasgass videók helyett,meg legyél vele sokat,viditsd fel

2010. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha műthető és nincs áttét, akkor majdnem 100%-os a gyógyulás. Még akkor is ,ha most soványnak tűnik, mert műtét után elég gyorsan visszajön a súly, mert kap tömegnövelő tápszert.
2010. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Látod, az én apukámról én nem is tudom, hogy él-e még.

A világ egy körforgás, az élőlények megszületnek, létrejönnek, élnek, rövidebb-hosszabb ideig, és végül átadják a helyet az új növényeknek. Apukád a sejtjeit már átörökítette neked, a te feladatod pedig az lesz, hogy ezeket a sejteket átörökítsd a gyermekeidbe, így lesz apukád és az ő ősei, akik már meghaltak - örökéletűek! Mindegy, hogy mikor hal meg, most, két év múlva, vagy 100 évesen, az ő elvesztése neked mindig fájni fog. De ő pont ezért nemzett téged, hogy te továbbvidd az ÉLETET, amikor ő már nem élhet. Tegyél meg mindent, hogy meggyógyuljon, hogy boldogan élhessen minél tovább, de ha meghal, utána is viselkedj úgy, ahogy ő szeretné, elvárná tőled.

2010. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2010. ápr. 27. 13:03
 9/30 anonim ***** válasza:
81%

Ne add fel, az én anyukámat tíz éve műtötték áttétes rosszindulatú melldaganattal, mi is el voltunk keseredve, de hittünk a gyógyulásában és össze is jött, azóta is jól van, köztünk van :)

Ezenkívül az egyik rokonom fiatal feleségének is volt agydaganata, szintén rosszindulatú, megműtötték, volt sugárkezelése, ő is kopasz volt addig, mint anyukám, de ő is túlélte, ennek is már több éve, azóta már gyereke is van :) egy kollégámnál is diagnosztizáltak áttétes tüdőrákot de megműtötték + kemo, azóta ő is jól van, ennek is már 3 éve. Mindig van remény :) Csak hinni kell :)

2010. ápr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az is biztos, hogy nem könnyű, de végig kell csinálni, mellette kell állnod és nem szabad sajnálkoznod vagy sírnod előtte, azt kell látnia, hogy van egy talpraesett lánya, akiért még élnie kell :) vigyél mindig vidámságot apukád napjaiba, találkozz vele sűrűn és mosolyogj sokat, hogy ő is jobb kedvű legyen :)
2010. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!