Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám nagyon beteg Túl fogja...

Apukám nagyon beteg Túl fogja élni?

Figyelt kérdés

Nagyon kiborúltam mikor megtudtam hogy az apukám

beteg.Az anyukámmal már 9 éve kb. elváltam de

minden második szombaton-vasárnap apánál alszom/vagyok.

Nagyon lefogyott, fáj a hasa.A betegsége szerintem halálos.:(:(:(

Vastagbél daganat...és rosszindulatú

Mikor megtudtam összeomlottam összeestem és nem érdekelt semmi és senki csak apa.Orvoshoz is elvittek de nem szoltam egy szót sem senkinek, azthiszem mára már ha belegondolok jobban vagyok de mindig könny szalad a szemembe ha meglátom apukámat.Beszélni is nehéz erről.Youtube-n mindig nézek ilyen Édesapám emlékére videókat szinte mindeggyiket végig sírom...Ha apukám meghal (ezt megmondtam anyukámnak is) esküszöm felvágom az erem vagy nem tudom de tuti hogy apa nélkül nem fogok felnőni. 12/L


2010. ápr. 27. 12:28
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
De hogy, mikor apukámmal a kapcsolatunk nem apa-gyerek szombaton eljön reggel 10-kor megkérdi h hogy vagyok megmondom h jól és kész.Azóta neki is van új kapcsolata és annak a nőnek van lánya akivel mindig vele vagyok ha ottvagyok.Apával esetleg nyáron elmegyünk a strandra vagy egy tóra de akkor se tudok vele lenni mert nem tudom hogy közelítsek hozzá...:( nagyon köszönöm a válaszokat!!
2010. ápr. 27. 13:09
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézegess ilyen videókat youtubeon. És HIGYJ abban, hogy apukád meg fog gyógyulni :) Tudod, a remény hal meg utoljára. És tényleg, ez most a legfontosabb :) És tölts vele minél több időt =)
2010. ápr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is van közeli rokonom aki rákos. Nem szabad föladni,akármennyire is nehéz pozitívan kell állni mindenhez. Minél több időt a beteggel kell tölteni,hogy biztassuk és erőt adjunk neki. Sok erőt kívánok neked/nektek és ne nézd azokat a videókat,jó?
2010. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia....:( Nagyon sajnálom az édesapádat, ez tényleg szörnyű érzés hidd el én tudom, mert korábban én is átéltem hasonlót. Az én apukámról is kiderült, hogy gyógyíthatatlan beteg, pedig korábban az ég világon soha semmi semmi baja nem volt. Sajnos a harcot hiába vettük fel a betegséggel szemben, győznünk nem sikerült...:( Mikor elment én is teljesen kilátástalannak láttam a jövőt, én is véget akartam vetni az életemnek. Aztán egy „őrangyal" megállított a tervem végrehajtásában. Az „őrangyal" apum volt... Rájöttem, hogy mennyire nem örülne annak amit teszek, mennyire elszomorodna ha látná eldobom magamtól az életet, ami neki sajnos nem adatott hosszúra. Tudván hogy Ő odafenn mindent lát ezek után nem tettem meg ezt az őrült dolgot. Sőt erőt adott, hogy tanuljak, sikereket érjek el az életben, hogy az édesapám a végsőkig büszke lehessen rám... Kérlek Te is inkább így gondolkodj, és amíg lehet használj ki Vele minden egyes percet.
2010. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm válaszaitokat!remélem jön több válasz is de nem tudom micsináljak mire gondoljak szegény megvan ilyedve sose volt beteg orvoshoz alig-alig járt
2010. ápr. 27. 13:21
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze,meg lehet érteni szegényt hogy meg van ijedve,ahogy te is. Legyél mellette amennyit csak tudsz,hidd el jól fog neki esni!
2010. ápr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
A youtube helyett olvasgass fórumokat, ahol tanácsokat adnak, miket kell ilyenkor enni, mik a rák ellenes ételek és ezeket nyomtasd ki apukádnak, és olyan sztorikat, amik ugyanilyen betegek gyógyulásáról szólnak. pl én olvastam egyszer egy cékla-répalé kúrát, ami állítólag megyógyítja a rákosokat. Nem szabad húst enni, csak piros gyümölcsöket-zöldségeket, ez volt a lényege. De azóta vannak biztos még hatátosabb diéták.
2010. ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Igen apukám valami cseppet is vett...nagyon sajnálom szegényt és nem akarom h itthaggyon engem és tesóm (F/16)

Elég nehéz lenne vagyis én biztos nem élném túl.

2010. ápr. 28. 20:06
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
szegénykém..tudom mit érzel.. nekem másfél éve halt meg apukám kissejtes tüdőrákban, egyik napról a másikra..csütörtökön a saját lábán ment be a kórházba, szerdán pedig örökre elment..hétfőn még úgy búcsúztam el tőle, hogy majd beszélünk és nagyon szeretem.. szerdán meg akartam látogatni, de mire odaértem pont akkor halt meg.. de a te apukád meggyógyulhat!! ha jár kezelésre és érzi, hogy mellette állsz, akkor minden megoldódik. ha viszont mégis bekövetkezne a legrosszabb, nehogy valami őrültséget csinálj!! sosem lehet ezt feldolgozni ezt igazán, de nekünk még van dolgunk ezen a világon, és ő sem akarná, hogy meghalj! remélem meggyógyul, ne legyél elkeseredve:( 18/L
2010. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) igen jár kezelésekre...remélem meggyógyúl:)
2010. ápr. 30. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!