Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Az unokatesóimmal, többségével nem tartottuk a kapcsolatot igazán soha. Ma jártam egy másik városban, egy rendelést felvenni. Ott lakik az egyik unokatesóm, akire nem is emlékszem, életemben 2x láttam. Megkaptam itthon, hogy önző vagyok, mivel nem akartam még oda is elmenni, egy kávéra. Én pedig azt mondtam igen, hol volt az a temérdek unokatesó eddig, és felsoroltam egy jó néhány nevet. Ők soha nem voltak kiváncsiak ránk, egy telefon, se egy üzenet soha. Ha a közelben jártak nem jöttek el, mindig csak a szüleik, a gyerekek nem. Unatkoztam a felnőttek közt. Én még próbálkoztam is kapcsolatot teremteni, de egy idő után láttam nem viszonozzák, mindenki elfoglalt és igy én is elmaradtam tőlük.
2016. okt. 22. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ok.
2016. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Argloss ***** válasza:
79%
Szülőként megvolt a lehetőségük, hogy fiatalabb korotokban olyan helyzeteket teremtsenek ahol közelebb kerülhettek egymáshoz és baráti kapcsolatot alakíthattok ki. Ez a lehetőségek vagy a személyiségetek különbözősége miatt nem történt meg. Szerintem irreális elvárás, hogy nagyjából idegen embereket csak úgy meglátogass.
2016. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
12%
Természetesen a szülőknek mert attól hogy ők így csinálják te még lehetsz illem tudóabb
2016. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha konkrétan meghívtak, akkor elmehettél volna hozzájuk is, ha már ott vagy. Persze ha ez nem okoz gondot, belefér az idődbe, nem akadályoz a munkában.

Ha nem is hívtak, akkor nem kell menni, akkor sem, ha épp abban a városban van dolgod.

2016. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2016. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom egyszerűbb volt bunkó parasztnak lenned és inkább szemethunyni afelett hogy kb 1km-re tőled ott laknak az unokatesóid. Mindezt úgy hogy a kérdésed 85%-ában azért rinyáltál hogy még nem sokat találkoztatok. Anyádéknak igaza van.
2016. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki, ha bejelentés nélkül becsengetne bárki is. Soha sehová sem megyek úgy, hogy előtte ne jelentkezzek be.
2016. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Neked.

Ez tényleg nem fullll egyértelmű??

2016. okt. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!