Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza ebben a vitában?

Kinek van igaza ebben a vitában?

Figyelt kérdés

A férjem munkahelyén minden hónapban van egy hétvége kötelező túlóra, ilyenkor reggel fél 8tól este 8ig bent kell lennie az irodában szombaton és vasárnap is.

Ez a hétvége is ilyen. Van egy másfél éves gyerekünk, akivel itthon vagyok.


Tegnap délután, mìg a férjem dolgozott, megcsúsztam a lépcsőn és beütöttem a fejem. Valószínűleg agyrázkódás lehet, mert hánytam, azóta is fáj a fejem és szédülök. A baleset után felhívtam a férjem és hallhatóan nem voltam képben, nyolcszor kérdeztem még tőle hogy ő most hol van, nem tudtam megmondani hogy milyen nap van és milyen évet írunk. Ilyen állapotban vigyáztam a gyerekre, aztán amikor elaludt, én is lefeküdtem.

A férjem ennek ellenére sem jött haza munkából hogy segítsen nekem, pedig hallotta a telefonban hogy nem igazán vagyok beszámítható. És ma is simán bement dolgozni, ìgy egész nap megint nekem kell vigyázni a gyerekre, ahelyett hogy feküdnék és pihennék.


Nagyon dühös vagyok a férjemre emiatt, szerintem tegnap délután még kellett volna oldania a helyettesítését, és ma is itthon kellett volna maradnia, hogy én nyugodtan pihenhessek.


Szerinte viszont én vagyok a hülye amiért ezt szeretném, mert jobban vagyok, egyszerűen nem érti miért kellene itthon maradnia.


Szerintetek is neki van igaza és én fújom fel a dolgot?



2016. aug. 7. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

orvosnál voltál vagy kihívtad? nem, vagyis semmi bajod, ha erre sem vetted a fáradtságot



amúgy, ha ide tudsz írogatni, akkor jobban vagy

máskor meg a mentőt hívd, ha leesel a lépcsőről

2016. aug. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Én taxit hívnék, bemennék az ügyeletre, és vissza taxival haza.
2016. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

És amikor elküldik a munkahelyéről és otthon ül egész nap, csak épp nem lesz mit ennetek, akkor tuti jó lesz. Lehet nem poénból nem ment haza, erre nem gondoltál? Sajnos vannak ilyen helyek. Jogszerű? Nem. De ettől még nap, mint nap megesik. Meg gondolom a túlórapénz is jól jön.

Amúgy meg ha ennyire vacakul vagy, menj orvoshoz. A gyerekre meg valaki csak tud vigyázni...

2016. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Azzal egyetértek, hogy tegnap haza kellett volna mennie, elvinni téged az ügyeletre.Ha ott mindent rendben találnak, akkor ma jöhetne a meló. Nem kirándulni vagy sörözni van, hanem dolgozni. Nem elítélendő.
2016. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ha tegnap nem tudtad, milyen nap van, ma nem írtál volna ilyen fogalmazást ide kezeletlen commotioval.
2016. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

"A férjem munkahelyén minden hónapban van egy hétvége kötelező túlóra, ilyenkor reggel fél 8tól este 8ig bent kell lennie az irodában szombaton és vasárnap is. "


Es ezt te el is hiszed? Nem akarlak megbantani de kb 99% az eselye hogy ilyenkor massal hempereg.

Amugy ha beverted a fejed miert nem szoltal egy baratodnak, nagyszulonek hogy addig vigyazzon a gyerekre meg korhazban vagy?

2016. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Csatlakozom az előző hozzászólóhoz, nekem is bűzlik a férjed túl sok munkája, főleg ez a hétvégi meló is, de nem akarom az ördögöt a falra festeni.


Arra nem gondoltál, hogy olyan munkahelye van, ahonnan nem lehet csak úgy lelépni?

Ha annyira rosszul voltál, akkor a gyereket ráhagyod a nagymamára, barátnőre vagy valakire, te pedig bemész kivizsgálásra.

2016. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 evimeri ***** válasza:
Hol dolgozik a férjed, hogy kéthetente kötelező túlóra van hétvégén reggel fél nyolctól este fél nyolcig EGY IRODÁBAN? Ha tényleg dolgozik akkor is haza mehetett volna, nincs olyan munkahely hogy vészhelyzet esetén ne engednék haza. Már pedig ha félre beszéltél - akár komoly agy sérülés is lehetett volna - és a gyerek ott marad felügyelet nélkül. Ha pedig a doki rendben talált volna ma nyugodtan mehetett volna dolgozni. Bár azt sem értem hogy vasárnap milyen irodában dolgoznak.
2016. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, a érthető, ha aznap nem tudott azonnal hazaszaladni. Ha olyan rosszul voltál, mentőt kellett volna hívni vagy taxival bemenni a sürgősségire. A vizsgálat eredményétől és a közérzetedtől függően vasárnapra tényleg elintézhette volna a helyettesítését.
2016. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben azonnal sürgősségire kell menni, nem otthon pihengetni.... Anyám borogass. Az agyrázkódás egy dolog, de lehet annál sokkal súlyosabb dolog is.
2016. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!