Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretők! Nektek nincs lelkiis...

Szeretők! Nektek nincs lelkiismeret furdalásotok?

Figyelt kérdés
A minap majdnem belementem egy kapcsolatba egy nős férfival. (megjegyzem, szerelmes vagyok). Randiztunk is, de, mikor kérdezni kezdtem a családjáról, és ő beszélni kezdett, rájöttem, hogy nem akarok belemenni egy ilyen dologba. Nem bírnék tükörbe nézni. 2 gyermeke van, ez a legnagyobb akadály... Ti nem érzitek magatokat rosszul a kapcsolatotokban?
2010. ápr. 26. 13:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
14%
A szerető akármit is gondol magáról akkor is csak egy luvnya!:)Pasi kimászik asszony lábaközül reggel, a szerető meg délután le*opja! Nahát ilyenbe egy valamire való nő nem csinál!
2010. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
70%
* ilyet
2010. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
52%
A feleségemröl kiderült hogy megcsalt, aztán hogy sajnos daganatos beteg és nem az egyszerübb fajta betegsége van. Sokszor a szemére vetettm hogy most hol vannak a pasiaid és mért én segitelek és kisérgetlek?! Sőt ezt az egyik sráctól is megszoktam kérdezni sms-ben aki volt az exemnek, Hogy édes ecsém ilyenkor nem vagy jóbarátja a nejemnek csak mikor meg kellet....! Irtam neki hogy lehet jönni neki is segiteni,mint anyagilag mint emberileg. mivel különvagyünk a nejemmel. Szóval érdekes az élet.
2010. ápr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
71%
Az én párom volt feleségének volt szeretője, ezért váltak, közben kiderült, hogy a feleség felvett egy csomó hitelt a férj tudta nélkül, amit a szeretőjével költött el, és váláskor követelte, hogy a férj fizesse ki a tartozás felét, ez miatt húzodott el a válás, közben megismert engem, és egymásba szerettünk. Most akkor ki a szemét qrva?
2010. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
07:10 és most te ápolod? A feleséged el is várja?
2010. ápr. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Azt nem mondom hogy elvárja, de mivel a srácok nem jelentkeznek igy kizárásos alapon maradok én. Az élet szép na! Ja és igasságog is.
2010. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

3 eve tart a kapcsolatunk, a pasi ugy dontott,hogy otthagyja a feleseget,elvalik.Csak,hgoy felhotlenul velem lehessen.En meg nem engedtem ,szinte konyorogtem,hogy ne tegye.

Szeretjuk egymast,orulunk minden percnek,de ha meg egyszer meghallom a szajabol,hogy otthagyja a csaladjat, akkor inkabb en hagyom ott őt.

2010. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!