Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretők! Nektek nincs lelkiis...

Szeretők! Nektek nincs lelkiismeret furdalásotok?

Figyelt kérdés
A minap majdnem belementem egy kapcsolatba egy nős férfival. (megjegyzem, szerelmes vagyok). Randiztunk is, de, mikor kérdezni kezdtem a családjáról, és ő beszélni kezdett, rájöttem, hogy nem akarok belemenni egy ilyen dologba. Nem bírnék tükörbe nézni. 2 gyermeke van, ez a legnagyobb akadály... Ti nem érzitek magatokat rosszul a kapcsolatotokban?
2010. ápr. 26. 13:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
Én nem mert még véletlenül sem kezdek ki egy nős férfival..Nem szeretnék csak második lenni...
2010. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
43%
Nincs! Aki nem bírja, az ne menjen bele. Ennyi!
2010. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
Én nem vagyok szerető, de a második röviden és tökéletesen megfogalmazta a választ.
2010. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%
Én sem kezdenék ki soha nős férfival, és vissza is utasítom, ha valaki próbálkozik és nem független. Undorító dolognak tartom mindkét fél részéről.
2010. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%
Ha lenne akkor azt hiszem nem lennének szeretők
2010. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%

1. TUTi h nem mernék bele menni, mert a szivem megszakadna annyira szégyelném magam! Ez persze nem azt jelenti h esetleg nem lennék szerető..avgy ilyesmi..

2.Közbe rosszul érzem a kapcsolatomba...

2010. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
82%
De igen, lelkiismeret furdalásom van, velem egyszer esett meg ez a dolog, azóta is bánom, mert szerettem/szeretem a párom, de valami miatt mégis megtettem, nem kellett volna, pedig nem terveztem, hogy márpedig akkor is szeretőt fogok tartani, vagy hogy szeretői státuszba esem, mégis megtettem. nem javaslom neked hogy belemenj ebbe, még ha oly édesnek is tűnik az a férfi, mert nem éri meg.
2010. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem az a nő aki így bevállal egy kapcsolatot az nem ér egy fillért sem!Soha nem feküdnék össze olyan férfival aki másik nő ágyából kel nap mint nap!Nem lennék senki qrvája ha nem működik a pasi házassága akkor váljon el!Igaz legtöbbször ezzel etetik a férfiak a szeretőnek szánt hölgyikéket aztán jön a nyavajgás mert egyedül maradnak hétvégékre ünnepekre meg mindig amikor jó lenne ha ott volna mellette!A sok buta liba meg nem jön rá hogy csak kihasználják,a testüket akarják,üríteni bennük aztán ennyi!:)
2010. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
54%

Akinek még nem volt kapcsolata nős férfival, minek válaszol erre a kérdésre? Nem nekik szól. Jó, hogy itt a legtöbben soha sem botlottak, soha nem hoztak rossz döntéseket, mindenki szentéletű, mindig tudják a helyes megoldást, és főleg nagyon okosak, ha másokat kell kioktatni.

Velem már előfordult, hogy nős férfival volt viszonyom, mert nagyon szerelmes lettem, de ott nem volt gyerek, elvált, velem van, együtt élünk és szeretjük egymást, és nem bántam meg. Ha jó a házasság, akkor én szóba sem jöhettem volna, és nem érzem magam másodiknak.

Nekem szerencsém volt, mert ezer nős érfiből csak egy mond igazat, amikor azt mondja, hogy el akar válni, a többi csak a változatosságot akarja, unja az asszonyt az ágyban, és ez nekem sem tetszett volna, kivéve, ha én is csak szexelni akarok.

2010. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!