Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretők! Nektek nincs lelkiis...

Szeretők! Nektek nincs lelkiismeret furdalásotok?

Figyelt kérdés
A minap majdnem belementem egy kapcsolatba egy nős férfival. (megjegyzem, szerelmes vagyok). Randiztunk is, de, mikor kérdezni kezdtem a családjáról, és ő beszélni kezdett, rájöttem, hogy nem akarok belemenni egy ilyen dologba. Nem bírnék tükörbe nézni. 2 gyermeke van, ez a legnagyobb akadály... Ti nem érzitek magatokat rosszul a kapcsolatotokban?
2010. ápr. 26. 13:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
71%
nekem az volt mindig is az elvem , hogy nős/kapcsolatban lévő férfival sohasem! aztán találkoztam egy pasival, akivel jól elbeszélgettünk, egy hullámhosszon voltunk, később már nagyon tetszett is és beleszerettem. Azt mondta , hogy elvált. Nah ja. Később derült ki , hogy egyáltalán nem elvált és van egy kislánya is. persze rögtön megszakítottam vele a kapcsolatot, bár bizonygatta , hogy azért mondta hogy elvált mert belémszeretett és nem akart elveszíteni! És ilyenkor ki is a rossz??? rögtön mindenki azt mondja hogy a szeretők rosszildulatú k.vák akik elszeretik a rendes pasit a feleségtől.(jó biztos sok ilyen is van) de az én esetemben például nem tartom magam erkölcstelen cafkának azért mert ez a dolog megtörtént, hiszen engem is átvertek. de ha úgy vesszük mégiscsak a szeretője voltam egy nős férfinek, igaz csak kis ideig. és haraggal tölt el az hogy engem ilyen helyzetbe hozott valaki.
2010. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
46%

Nem kell lelkifurdalásodnak lenni, ha nem veled, megteszi mással. Ráadásul az csak duma, ha valaki azt állítja, elcsábították, ha én nem akarok elcsábulni, nincs az a görög félisten, aki miatt megtenném. Mellesleg tök mindegy, szerelmes vagy-e, a szerető attól szerető, hogy soha nem lesz belőle barátnő/feleség.

Ha ilyennak akarna, előbb lezárná az előző kapcsolatát, és rohanna hozzád, nem kényszerítene megalázó szerető-státusba. Esélyed max. akkor van, ha lebukik, kirúgják, és nem talál jobbat, mint te. A pasik ugyanis a szeretőt általában szeretőnek használják (ki), ha mégis új kapcsolatba kezdenek, azt nem a korábbi szeretővel teszik.

2010. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
39%
4. válaszoló vagyok. Én sem értem, hogy aki nem szerető az minek válaszol? Nem nekik szól a kérdés! Jó lehet, hogy ők nem tennének ilyet de más megteszi. Ezért nem kéne őket bírálni. Mellesleg soha ne mond, hogy soha! Én voltam ilyen helyzetben nem volt lelkiismeret furdalásom, mert akivel együtt voltam, mellettem társkeresőzött. Jól esett, hogy valami enyhítette azt a fájdalmat amit okozott, mikor megtudtam a dolgot.
2010. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
74%

" Mellesleg tök mindegy, szerelmes vagy-e, a szerető attól szerető, hogy soha nem lesz belőle barátnő/feleség."


Nagy tévedés! Belőlem lett, már 27 éve vagyunk házasok három gyerekünk van, és nagyon boldogan élünk ma is.

Igaz, hogy amikor megismerkedtünk, ők már külön éltek, de a válás nagyon nehezen sikerült... Tehát nem lehet mindent egy kaptafára húzni, ugye?

2010. ápr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
70%

62%.os-ma 13:25 vagyok!


És kíváncsi, hogy mi a 37% érték a válaszomban?

Nem baj, vannak még olyan emberek akik inkább hazudnak maguknak, és 5 év után elválnak. TAHÓK!

2010. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
62%
Ne a szeretőnek legyen lelkiismeret-furdalása, hanem annak aki megcsalja a párját!
2010. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
74%

Én is egykoron szerető voltam és a párom is szerető volt nekem. Most férj és feleség vagyunk és várjuk a babánkat!Nem mellesleg nagyon szeretjük egymást!! Őt nem bírnám megcsalni, mert őt tényleg szeretem. Ami meg volt, az megtörtént, oka volt annak is! -és válaszolva a kérdésre, nem volt lelkiismeret furdalásom soha! De se neki se nekem nem volt gyerekünk.

Engem is le lehet pontozni, de ezeket a történeteket az élet írja!!!

2010. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
65%
Én is kezdtem nős férfival, és akármilyen hihetetlen, de ezzel jót tettem, és kettőnk közül (feleség és én), nem én vagyok a qrva. Aki nem ismeri a részleteket az ne ítélkezzen, és nincs lelkiismeret furdalásom, és nem szégyenlem, mert nincs miért.
2010. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
12%
Miért kellett lepontozni? Igenis undorító jellemtelen dolognak tartom mindkét részről!
2010. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
65%
Jó hülye lehetsz, ha nem látod be, hogy nem mindig a szerető a gonosz, önző, családokat széttúró nő. Ha nem volt még ilyen kapcsolatod, akkor minek válaszolsz? A kérdés nem neked szól. Ebből is látszik, hogy ennyi eszed van, meg még a válaszokat sem tudod értelmezni, csak pontozol lefelé.
2010. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!