Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ugy erzem megôrulok!

Mit tegyek? Ugy erzem megôrulok!

Figyelt kérdés
Szoval ez kicsit hosszu lesz, de tudnom kell ki mit gondol.13 eves lany vagyok es egy eve angliaba koltoztunk.nagyon pici a hazunk, hozza teszem az anyukammal a nevelo apukammal es ketto testveremmel lakom.harmunknak van egy olyan pici szobaja hogy csak egy agy fert el benne + van meg egy kicsi hely mellette.egyik testverem 9 a masik11 eves es ok ketten az agyban alszanak.en meg a foldon egy matracon..az iskolaban nemnagyon talaltam baratokat de ez az anyukamat nem nagyon erdekli a neveloapukamat pedig egyeltalan nem.nem is beszel velunk csak ha muszaj.hetente 2x ki kell takaritanunk a hazat, nekunk gyerekeknek amit en UTALOK!!!:'((Az anyam fojton uvoltozik velunk, a testvereim pedig egyeltalan nem kedvesek velem.sokszor nem is erdeklem oket.anyaek gyakran veszekednek ejjel vagy akarmikor es a kisseb testverem azt mondja hogy minden az en hibam es szerintem nem is szeretnek:(((((mindennel jobban vagyok egy haziallatra es egy sajat szobara de tudom hogy nem lehet....mar total kivagyok.mit tegyek???

2016. okt. 16. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nincs itthon nagyszülő? A feleségem majdnem ennyi idős volt, mikor közölte az anyjával, hogy inkább a nagyszüleivel akar élni. Fel is nevelték, doktornő lett belőle.
2016. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Én is Angliában élek,de itt ha többen laktok,mint ahány szoba van,a rendőrség is elvihet.Kicsit fura ez a sztori.
2016. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nagyszulok otthon vannak magyarorszagon, pedig szivesen laknek naluk.

Elhiszem hogy fura ez a tortenet nekem sem tetszik. Azt elhiszem hogy elvisznek stb.itt mindent nagyon komolyan vesznek.nem is szeretnem.anyaek is elakarnak koltozni.egyre nagyobb gond hogy tul pici ez a haz...De nem volt a foberlovel semmi gond csak azt kellett megigernunk hogy csondbe leszunk.

Valakinek van vmi otlete mit tudnek csinalni?

Elolre is koszonom.

2016. okt. 16. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

aludj késő van már

am meg 13 évesen érett vagy h takarits

2016. okt. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
költözz haza a nagymamádékhoz ha elvállalnak!
2016. okt. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!