Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy ilyen...

Miért érzem azt, hogy ilyen az élet velem?

Figyelt kérdés
Az anyukám nem hisz nekem sosem! Folyton a lánytestévreimnek hisz, pedig én halálosan igazat mondok! Én nem csinálok semmi rosszat a testvéreim beleraknak a szarba és én húzom a rosszabbat! Nem üthetek lányt, de ő bánthat engem és ezt direkt kihasználja! Gyakorlatilag és elméletben is utálnak engem! Az egyik még bunkó és csicskáztat engem! Miért érdemlem ezt? Teljesen magányosan élek... Mindenki utál... Pedig semmi rosszat nem tettem! Meddig bírja az ember evés/ivás nélkül?? Nemérdekel már ez az egész! Elegem van, hogy én csak a rosszat érdemlem! - an áll hozzá mindenki hozzám! Néha olyan dolgok történnek velem, hogy elsem hiszem, hogy eljutottam idáig! Miért kell szenvednem??Semmi sem boldogít! Én sosem lehetek boldog, csak magamban.. Sosem lehetek csábitó, mert egyedül élek én általam szeretett testvéreimmel az anyámmal! Én szeretem a lánytestvéreimet, de ők nem és elítélnek! Így állnak hozzám, és elveszi az életkedvemet! Én sosem fogok bírni hódítani és egy jó szakmában felülkerekedni, hiszen úgy érzem, hogy én semmihez sem értek és tehetetlen vagyok! A célaimért is vért izzadva kell dolgoznom, holott másnak 1 csettintés! Kezd minden szétesni mellettem! Elvesztettem egy-pár barátot és szinte úgy érzem, hogy a suliban is csak úgy rámtekintenek... Kérlek segítsetek!

2016. szept. 22. 20:31
 1/6 anonim válasza:
Az én kapcsolatom teljes mértékben ugyan ilyen volt a testvéreimmel mint neked. Mára felnőttünk, és rájöttünk hogy igazából csak egymásra számithatunk. semmi és senki nem választhat el minket egymástól. Én azt tanácsolom, légy türelemmel, az idő mindent megváltoztat. Ne arra gondolj hogy viselkedtek veled, gondolj arra hogy milyen lehet a kapcsolatotok egymással. Ezért persze tenni is kell. Mondd el teljesen őszintén a testvéreidnek, hogy neked mély lelki fájdalmat okoz ahogy viselkednek veled és szeretnéd ha boldog és szeretetteljes lenne a kapcsolat köztetek. Mondd el édesanyádnak is, hogy figyeljen jobban arra hogy meglegyen a harmónia a családban. Az, hogy szét esik minden körülötted, csak az elmédben létezik. Mert ezt akarod elhinni. Légy céltudatos. És az ambicióid legyenek előtted. Ne abban higyj, hogy vért izzadva jutsz csak el a célig. Higyj abban, hogy sikerülni fog. Ha pozitivan állsz hozzá mindenhez, az életed is pozitiv irányba fog indulni. Fel a fejjel. Soha ne add fel. Hidd el, eljön az idő, amikor oda állnak eléd és bocsánatot kérnek mindenért amit tettek veled. Sok sikert. :)
2016. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még rosszabb lett a helyzet! Ma például, a testvéreim állandóan ezt mondják: Fejezd már be! és az anyukám elkezd a teljes nevemen szólítani! Pedig csak söprögetni akartam és beszélni! Vízkőoldó milyen hatása lenne, ha innák belőle egy pohárral? Domestos?
2016. szept. 24. 12:26
 3/6 anonim válasza:
Igen, depressziós vagy. Fordulj segítségért. Az iskolában szólj az igazgatónak hogy szeretnél pszichológust kérni. Segíteni fog. Ne igyál domestost, van egy ismerősöm aki megtette. Nem halt bele csak egy életre nyomorékká tette magát. Ezeket a dolgokat verd ki a fejedből. Vedd igénybe a pszichológus segítségét. Hidd el, tényleg segít.
2016. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyaltalan hany eves vagy? tesoid hany evesek?? pont a legfontosabb infokat nem irtad le, am sztem baratkozz ossze veluk ha legyozni ugyse tudod oket inkabb bekulj
2016. szept. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
15/F vagyok a testvéreim 14/L és 11/L
2016. szept. 26. 18:11
 6/6 anonim ***** válasza:
meg mindig azt mondom baratkozz veluk a nagyobbik lany majdnem egyidos veled ha vele kibekulsz a kicsi is beken hagy valszeg ö hergeli ellened a kisebbet is, probalj a nagyobbikal kozos programokat csinalni koszontsd fel szulinapjan nevnapjan tegyel felé kedves gesztusokat tuti kibékultok
2016. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!