Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy megvan...

Mitől van az, hogy megvan mindenem mégsem érzem hogy boldog lennék?

Figyelt kérdés

Több éves párkapcsolatom van, jó munkahelyem, jó fizetésem, igazából mondhatni rendben az életem mégsem vagyok boldog. Igaz pár éve elvesztettem édesanyám, ami megviselt, viszont ez az állapot nem régóta tart és nem tudom mi okozza. Sokszor belegondolok, hogy nem élünk örökké nem csak édesanyám de édesapám, nagymamám és minden szerettem elvesztem egyszer és az élet megy tovább... Barátaim nem igazán vannak már, régebben sok volt majd lemorzsolódtak, 1 igaz barátnőm van vele is ritkán találkozom mert elköltözött.


26N


2016. júl. 8. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mozdulj ki, csinálj új programokat, ismerj meg új embereket. Akár egyedül, akár a pároddal. Ne fásuljatok bele a hétköznapokba.
2016. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mitől morzsolódtak le a barátok? És miért nincsenek újak?


Valszeg azért nem érzed magad boldognak, mert halál unalmas az életed. Át kéne gondolni, hogy konkrétan mitől, mi az, ami hiányzik.

2016. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban élj is, ne csak dolgozz és a kötelességeid tedd.
2016. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Gondolom attól morzsolódtak le, hogy sose voltak igaziak. Volt egy barátnőm vagy csak annak hittem, gyerekes dolgon sértődött meg holott nekem lett volna okom a felháborodásra, azóta se beszélünk, ez több éves "barátság"... Nem járok már abba a társaságba, felnőttem, nem járok bulizni, elköltöztem a szülőhelyemről sok oka van. Viszont aki van ő meg régóta ismer és úgy tűnik ő valóban igaz barát, bármi van számíthatunk egymásra.

Párommal csinálunk közös programokat, elmegyünk sétálni vagy fagyizni, moziba, étterembe, kirándulni, most nyáron is megyünk nyaralni.

2016. júl. 8. 20:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Legfontosabb. Mindenki felé én nyitottam, belefáradtam. Látszik ha én nem keresem a híres barátokat ők sem keresnek.
2016. júl. 8. 20:18
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Mélyedj el kicsit a dolog filozófiájában. Nem tudod, hogy mi a boldogság, ezért nem érzed magad boldognak. Azt pedig magadnak kell megcsinálnod, mert csak úgy senki nem lesz boldog, ha várja kívülről. Sok munkát kell belefektetni.
2016. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

élj! tényleg élj. ok fagyizol, mozizol, dolgozol, sétálgatsz... ez így nem élet vegetálás.


Keress hobbit, ami fontos neked. csinálj olyat, amiben fejlődhetsz. Vagy válassz dolgot, amivel segítesz másokon.

Ha tényleg élsz, akkor apró dolgoknak is fogsz örülni. Folyamatosan senki se boldog, de a boldog emberek, meglátják a pillanatokat. Lehet az egy szép felhő az égen, egy mosoly a munkába menet a villamoson, egy jól sikerült virágültetés, vagy hímzett terítő...


Szóval kezdj el alkotni valamit. Csak úgy. És meg fogod látni a különbséget.

2016. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Mert ez a társadalom által gondolt boldogság, amiket "elértél", ez az ideális az emberek szerint. Lehet téged az tenne boldoggá, ha a világot járhatnád, szabadon. Ezt csak te tudhatod.
2016. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Snorri ***** válasza:
Gautama Sziddhártha, vagyis Buddha is hasonlóan kezdte útját. Csak rajtad múlik, hogy merre indulsz, és meddig jutsz.
2016. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3%
Itt az ideje egy babának. Le fog kötni, hidd el, nem fogsz agyalni ilyen butaságokon. Átértékeled az élet és a boldogság fogalmát. Ha valóbsn minden klappol az életedben akkor hajrá. :)
2016. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!