Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A májusfára hogy kell reagálni...

A májusfára hogy kell reagálni a lánynak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha elsején kapok májusfát, akkor azt meg kell köszönnöm a fiúnak? Vagy mi ilyenkor a szokás?:D Mert erről még nem hallottam.....
2010. ápr. 25. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
megkínálod szilvapálinkával
2010. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen asszem azért volt "divat" a májusfa , hogy az a fiú amelyik nagyon sokat legyeskedett a lány körül, és hát a lánynak se volt unszimpatikus , adhatott májusfát, vagyis jelezte a többi legénynek, hogy ez a csajszi az enyém :) Ma már ki tudja mit jelent.... Hogy illik megköszönni? Puszi, süti.
2010. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam,megköszöntem...ennyi

este jót szeretkeztünk..:)

2010. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké, köszi a válaszokat×D

Hát én nem konkrétan a szeretkezésre gondoltam, hanem, hogy van-e ennek valami kialakult szokása, ahogy meg kell köszönni. De úgy látom nincs. Azért köszi:)

2010. ápr. 25. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:
A májusfát ugyebár éjjel hozzák, és nagyon igyekeznek, hogy ne vegye észre senki a házból. Ha mégis felébredsz, gyertyát kell gyújtani, és megkínálni valamivel az ablakból. De be nem hívhatod. Ja, és elvileg neki tök ciki, ha lebukott.
2010. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!